Fot. Materiały prasowe

Global Day of Discovery w hotelu Renaissance

przez Think MICE

Po raz siódmy na świecie i pierwszy raz w Polsce odbył się Global Day of Discovery (GDOD) – event organizowany przez hotele marki Renaissance (Marriott International) na całym świecie. W warszawskiej odsłonie tej imprezy, która odbyła się w Renaissance Warsaw Airport Hotel, wzięło udział ok. 200 osób. 

Tematem pierwszego Global Day of Discovery w Polsce była „Warszawa lat 60 - tych”. – Wierzymy, że każdy pobyt w hotelu Renaissance to okazja, by doświadczyć czegoś nowego, dlatego też spotykamy się podczas Global Day of Discovery, by rozbudzić Państwa ciekawość, wyobraźnię i zmysły – powiedział na rozpoczęcie wydarzenia Dariusz Oleksiak, dyrektor generalny Renaissance Warsaw Airport Hotel. – I chociaż jesteśmy częścią globalnej sieci Marriott, to w naszych wnętrzach znajdą Państwo wiele motywów polskiego designu, modernizmu lat 50. i 60., a w 225 pokojach i apartamentach można zobaczyć grafiki z Polskiej Szkoły Plakatu – dodał. 

Wszystkie osoby biorące udział w evencie miały okazję spróbować hotelowej kuchni (dania regionalne) i posłuchać lokalnych artystów. Przez cały dzień dla gości przygotowano też m.in. chill-out w ogródku, Spa For You z możliwością odprężenia się przed wieczornym dancingiem czy zwiedzanie Warszawy z pokładu słynnych Nysek. W wieczornej części GDOD można było skorzystać z Bar Ritual i zobaczyć pokaz hotelowych barmanów, zatańczyć przy piosenąkach dawnej Warszawy, wykonywanych przez Warszawską Orkiestrę Sentymentalną oraz przygotować własną tabliczkę czekolady pod okiem mistrza z Manufaktury Czekolady.

Kolejna edycja GDOD odbędzie się już w przyszłym roku.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found