Fot. IT&CMA

Do Tajlandii z THINK MICE

przez Think MICE

THINK MICE po raz kolejny tworzy grupę hosted buyers na targi IT&CM Asia, które odbędą się w dniach 18-20 września br. w Bangkoku. Nasz magazyn jest również oficjalnym patronem medialnym tego wydarzenia. Zapraszamy do rejestracji!

Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia (IT&CMA) to jedne z największych targów poświęconych branży MICE w regionie Azji i Pacyfiku. Jak informują organizatorzy, ich ubiegłoroczna edycja przyciągnęła do Tajlandii 438 hosted buyersów i 807 wystawców z 299 firm i organizacji.
Celem imprezy jest promocja destynacji z regionu Azji i Pacyfiku, a także tamtejszych obiektów hotelowych i konferencyjnych, firm zajmujących się organizacją turystyki biznesowej (agencji eventowych, incentive, biur DMC, PCO etc.) oraz umożliwienie ich reprezentantom nawiązania kontaktów z przedstawicielami światowego przemysłu spotkań. Pierwsza edycja IT&CMA odbyła się w 1993 r. w Hongkongu, w 2004 r. połączono je z innym ważnymi targami – Corporate Travel World (CTW) Asia-Pacific, adresowanymi do podmiotów zajmujących się organizacją podróży służbowych.

W ramach organizowanego przy okazji targów IT&CMA programu hosted buyers jego uczestnicy mogą liczyć na bezpłatny przelot do Bangkoku (tam i z powrotem), zakwaterowanie w 4-gwiazkowym hotelu (4 noce), niezbędne transfery, wstęp na targi i na wszystkie wydarzenia im towarzyszące, a także udział w bezpłatnych wycieczkach po Bangkoku oraz w wyjazdach studyjnych (post-show tours) w specjalnych, promocyjnych cenach. Oferta adresowana jest do przedstawicieli agencji zajmujących się profesjonalną organizacją turystyki biznesowej oraz do osób zlecających tego typu projekty po stronie firm, korporacji i stowarzyszeń (każde zgłoszenie zostanie zweryfikowane, po pozytywnym przejściu tego procesu konieczna jest również wpłata 300 USD na konto organizatora).        

Magazyn THINK MICE jest oficjalnym patronem medialnym IT&CMA oraz organizatorem grupy hosted buyers. Wszyscy zainteresowani wyjazdem do Tajlandii mogą zarejestrować się za pomocą specjalnego formularza dostępnego pod adresem:
http://www.itcma.com/hostme/thinkmice

MKLeave your comments

Comments

  • No comments found