Fot. Michał Kalarus/THINK MICE

Rusza program Game Changers Academy

przez Think MICE

Pracownia Gier Szkoleniowych oraz The Heart rozpoczynają Game Changers Academy – roczny program dla liderów, którzy kreują, a nie naśladują, którzy odpowiadają za to, by zacząć robić coś inaczej, lepiej, „po nowemu”. Inauguracja programu odbędzie się 18 maja br. w The Heart (Warsaw Spire, pl.Europejski 1, piętro 38).

Organizatorzy Akademii wyjaśniają, że świat biznesu potrzebuje game changerów – odważnych liderów, inicjatorów nowych projektów, którzy nie boją się podejmować ryzykownych decyzji, gotowych dokonywać zmian w zespołach oraz biorących odpowiedzialność za kierunek rozwoju firmy. – Game Changers Academy to połączenie tego, co najlepsze ze studiów MBA i treningów opartych na doświadczeniu. Dzielimy się wiedzą, dajemy narzędzia, poszerzamy wpływ – mówi Tomasz Rudolf, CEO The Heart.

–  Nowoczesny biznes potrzebuje liderów zmiany, takich, którzy zdają sobie sprawę, że sukces zależy od całego zespołu, a nie pojedynczego lidera. I Game Changers Academy, poprzez skupienie się na kluczowych  i uniwersalnych kompetencjach potrzebnych liderom i zespołom wspiera ten proces. Intensywne warsztaty, sesje coachingowe, spotkania z ekspertami i game changerami to kwintesencja Game Changers Academy – mówi Joanna Średnicka, CEO, Pracownia Gier Szkoleniowych.

Na udział w programie zdecydowali się liderzy zarówno z dużych korporacji takich branż jak bankowość, farmacja, FMCG, jak również reprezentacji sektora non-profit. Do programu w ramach ufundowanego przez organizatorów stypendium zaproszono Stowarzyszenie „Na Tak”, Fundację Uniwersystet Dzieci oraz Centrum Zdrowia Dziecka.

W uroczystej inauguracji Game Changers Academy weźmie udział blisko 40 game changerów. Wśród nich będą zarówno uczestnicy programu, eksperci, jaki i ci, którzy gościnnie podzielą się swoimi doświadczeniami. Swój udział w inauguracji potwierdził m.in. Cezary Smorszczewski – współtwórca Alior Banku. Podczas pierwszej części inauguracji w rozmowie z Rafałem Olejniczakiem zdradzi on, jak być game changerem w dobie cyfrowej transformacji. Po Inauguracji odbędzie się  poczęstunek w gronie uczestników tegorocznej edycji Game Changers Academy oraz ekspertów programu GCA, w czasie którego będzie możliwość bliższej rozmowy z zaproszonymi ekspertami.

O Game Changers Academy:
Game Changers Academy powstało z połączenia know-how Pracowni Gier Szkoleniowych z ofertą i przestrzenią The Heart. To roczny program przygotowujący liderów i ich zespoły do wdrażania cyfrowej transformacji, inicjowania zmian, prowadzenia nowatorskich projektów. W stu procentach oparty na praktyce, doświadczeniu, symulacjach i wymianie wiedzy praktyków z Polski i świata. W ramach GCA stworzony został program Master of Business Change (MBC), który dotyka najważniejszych wyzwań współczesnych organizacji. Przygotowuje uczestników do wykorzystywania swoich sił, talentów i pewności siebie, by się z nimi mierzyć.

Organizatorzy do udziału w master of business change zapraszają liderów, managerów, przedsiębiorców którzy:
- kreują, a nie naśladują
- nie lubią utartych ścieżek
- chcą przekraczać granice 
- mają odwagę łamać zasady
- ośmielają się podważać reguły

Program jest dedykowany przede wszystkim:
- dyrektorom strategii, innowacji i rozwoju
- liderom zmian organizacyjnych i projektów strategicznych
- osobom odpowiedzialnym za cyfrową transformację
- managerom odpowiedzialnym za HR i kulturę organizacyjną
- project managerom. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos

Leave your comments

Comments

  • No comments found