Fot. Materiały prasowe

Pomaganie przez piknikowanie

przez Think MICE

Od siedmiu lat Agencja Eventowa Bartbo otwiera sezon w swoim Parku Rozrywki Aktywnej w szczególny sposób – organizując Charytatywny Piknik Bartbo. W tym roku było podobnie.

Impreza została połączona ze zbiórką pieniędzy na rzecz podopiecznych fundacji „Przyszłość dla Dzieci". Tego dnia wszystkie dzieci bawiły się za darmo, dorośli – za wkład do puszek wolontariuszy fundacji, których można było spotkać przy wejściach na teren Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo.
Podczas imprezy zorganizowano też bieg z cyklu „Grand Prix Granicy Warmii i Mazur". W tym roku ponad 170-ciu biegaczy ścigało się na dystansie pięciu kilometrów. Na starcie stanęli zarówno doświadczeni zawodnicy z całego regionu, ale także amatorzy, dla których największym magnesem przyciągającym do wzięcia udziału w rywalizacji była profesjonalna organizacja zawodów. Pamiętano też o dzieciach, które ścigały się na trzech, znacznie krótszych dystansach. Dla miłośników rowerów terenowych przygotowano liczącą ponad 30 kilometrów trasę MTB. Była malownicza, ale zarazem wymagająca. Najszybsi pokonali ją w niewiele ponad godzinę.

W tym roku udało się pobić rekord dotychczasowych zbiórek. Dzięki ogromnej frekwencji zebrano ponad 23 tys. złotych, które w całości zasiliły konto fundacji „Przyszłość dla Dzieci".
Park Rozrywki Aktywnej Bartbo jest największym tego typu miejscem w północno-wschodniej Polsce. Na ponad osiemnastu hektarach można znaleźć stałe atrakcje – paintball, park linowy, quady, dmuchańce. Organizowane są tam eventy i imprezy integracyjne.

Źródło: www.bartbo.pl
oprac. MK

  • TN180429_0032
  • TN180429_0279
  • TN180429_0810
  • TN180429_0886

Simple Image Gallery Extended