Na taką atrakcję Polska czekała!

przez Think MICE

W końcu i Polska, jako przedostatni kraj Europy, doczekała się atrakcji jaką jest restauracja w ciemności, obsługiwana przez niewidomych kelnerów. Mieliśmy już co prawda dark restauracje, jednak kelnerzy podglądali w nich gości przez noktowizory. Tym razem jest autentyczność, równe szanse i CSR. Wszyscy nie widzą, dzięki czemu koncentrują się na doznaniach poza wzrokowych.

Restauracja znajduje się w centrum Warszawy, w biurowcu Millennium Plaza, po sąsiedzku z Niewidzialną Wystawą. Lokal dysponuje przestrzenią bankietową dla 50 osób w sali głównej oraz 12 miejscami w sali VIP. W obiekcie są też parkingi podziemne oraz sale konferencyjne, do wynajęcia w przystępnych cenach.
Kuchnia fusion, muzyka na żywo (na zamówienie), wyrafinowane degustacje whisky i innych trunków, warsztaty kawy prowadzone przez Agnieszkę Rojewską, Mistrzynię Polski w baristyce. Wysoka jakość i bardzo atrakcyjne ceny na starcie.
To idealne miejsce do zorganizowania kolacji firmowej, spotkania z kontrahentami czy eventu team buildingowego; dla klientów poszukujących nietypowych doznań, przeżywania silnych emocji, niezwykłości, przy jednoczesnym pragnieniu poczucia bezpieczeństwa i bycia pod opieką profesjonalistów.

Zapraszamy w ciemno, do restauracji DIFFERENT!
Al. Jerozolimskie 123a, wieżowiec Millennium Plaza, 1p.
restauracjadifferent.pl

Artykuł sponsorowany