Fot. Katarzyna Cegłowska/ketti.pl

Inauguracja III obszaru Meeting Professional Excellence Classes

przez Think MICE

Warsztat „Naucz Klientów kupować – czyli jak Ty możesz zarządzać procesem zakupowym u Twojego Klienta” zorganizowany przez MPI Poland Chapter zainaugurował kolejny obszar („Potencjał”) projektu edukacyjnego Meeting Professional Excellence Classes.

Spotkanie, które odbyło się 4 kwietnia w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, poprowadził Wojciech Herra. – Charyzmatyczny i energiczny Wojciech Herra zwrócił naszą uwagę na najważniejsze aspekty pracy z klientem w branży MICE. Otrzymaliśmy porządną dawkę wiedzy, dzięki której nasza praca stanie się bardziej efektywna i nastawiona na bardzo dobre rozpoznanie potrzeb klienta – powiedział Marcin Marczak, business development manager w Weco-Travel.

Uczestniczy mieli też okazję spróbować specjalności Mazurkas Catering 360°, który przygotował wyselekcjonowane menu degustacyjne. W ramach tzw. konferencyjnego „icebreakera” goście układali własnoręcznie cateringowy bufet tematyczny. – Bardzo się cieszę się, że miałem zaszczyt uczestniczyć w szkoleniu z Wojtkiem Herrą. Z jednej strony była to okazja do wymiany doświadczeń z kolegami z branży, co zawsze jest mile widziane ponieważ na co dzień, w swojej pracy spotykamy się różnymi sytuacjami i problemami. Szczególnie cenne było to, iż grupa była tak zróżnicowana: znaleźli się tam przedstawiciele hoteli, transportu, eventów, incentive co dało możliwość „wejść w buty” drugiej strony – powiedział Michał Supieta, head of incentive w Travel Consulting.

Kolejny warsztat z obszaru „Potencjał” odbędzie się 8 maja w Krakowie.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found