Fot. Materiały prasowe

Prestiżowa nominacja dla Kraków Airport Hotel

przez Think MICE

Spółka Kraków Airport Hotel (KAH) zarządzająca hotelem Hilton Garden Inn Kraków Airport znalazła się w finale konkursu Dobroczyńca Roku 2018, w kategorii „Projekt społeczny - średnia firma”.


W ten sposób doceniono współpracę KAH z krakowskim Domem Fundacji Ronalda McDonalda. Jej początki opierały się na wsparciu merytorycznym i administracyjnym zespołu Domu w zakresie obsługi hotelowej i kompleksowego zarządzania obiektem. W ramach wolontariatu pracowniczego prowadzone są też cyklicznie warsztaty kulinarne oraz spotkania świąteczne dla rodzin mieszkających w Domu. Hotel oferuje także nocleg ze śniadaniem dla rodzin w ramach akcji „Doba dla Domu Ronalda McDonalda”. W ubiegłym roku, z okazji Dnia Dziecka, spółka przekazała liczne pomoce edukacyjne i zabawki ogrodowe dla dzieci z Domu i oddziałów onkologicznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Szef hotelowej restauracji L’atmosphere zainicjował cykl warsztatów „Terapia przez gotowanie”, obejmujących cztery spotkania dla rodziców chorych dzieci mieszkających w Domu Fundacji. Warsztaty rozwinęły się w cykl spotkań kulturalno-kulinarnych nazwanych później „Bez granic”.

Organizatorem konkursu Dobroczyńca Roku jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. Ostateczni zwycięzcy wyłonieni zostaną w głosowaniu internetowym. Głos mogą oddać wszyscy zainteresowani, po uprzednim zalogowaniu się na stronie www.wybieramdobro.pl (od 4 do 23 kwietnia).

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found