Fot. Materiały prasowe

Ibis promuje się muzyką

przez Think MICE

Ibis organizuje koncerty, w których występują pracownicy hoteli należących do sieci. Pilotaż projektu odbył się 27 marca br. w ibis Warszawa Centrum. Kolejne koncerty już wkrótce.

W pilotażowym koncercie wystąpili: Kasia Kraska z działu sprzedaży Mercure Warszawa Centrum i Rafał Krajewski – kelner z ibis Warszawa Centrum. Swoje umiejętności zaprezentowali zarówno solo, jak i w duecie. Pomysłodawcy projektu podkreślają, że idea dzielenia się swoją pasją do muzyki, będącej jednocześnie pasją marki, rośnie w siłę i można spodziewać się, że dostarczy jeszcze całą gamę pozytywnych wrażeń.
Najbliższe koncerty odbędą się w:
– ibis Warszawa Stare Miasto (26 kwietnia)
– ibis Budget Warszawa Centrum (10 maja)
– Ibis Warszawa Centrum (24 maja). 

Muzyka to element wpisany na stałe w strategię marki ibis. Wśród kluczowych przejawów jej realizacji należy wymienić kampanię „ibis. Tu mieszka muzyka”, w ramach której młodzi twórcy, wyłonieni w specjalnie zorganizowanym konkursie, mieli szansę nagrać swoje single w unikatowym ibis Studio – zaaranżowanym w pokoju hotelowym. Marka była również partnerem Universal Music przy organizacji CEE MUSIC 2017 Songwriting Camp. Hotele ibis są na co dzień otwarte na młodych twórców, którzy regularnie wypełniają ich przestrzenie dźwiękami, prezentując swoje talenty na kameralnych koncertach. Ponadto, dzięki systemowi Jukebox by Deezer, hotelowi goście mogą wybierać samodzielnie utwory odtwarzane w przestrzeniach wspólnych.

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos

Leave your comments

Comments

  • No comments found