Agencja Allegro dołączyła do BEIC

przez Think MICE

Agencja Allegro została członkiem Baltic Event Industry Club (BEIC), stowarzyszenia skupiającego profesjonalistów działających w obszarze event marketingu w dziesięciu krajach regionu Morza Bałtyckiego.

Współdziałanie w ramach tej organizacji ma sprzyjać umacnianiu biznesu eventowego w całym regionie. – Od Niemiec i Polski, przez kraje bałtyckie i Finlandię, po Szwecję, Norwegię i Danię, spotykamy się z wieloma podejściami do zarządzania wydarzeniami, prowadzenia kampanii na żywo czy marketingu doświadczeń. Nikt nie może się pochwalić tak wszechstronną wiedzą i dlatego stawiamy na bezpośrednią wymianę doświadczeń pomiędzy ekspertami z poszczególnych krajów. Możemy uczyć się od siebie, korzystać z wiedzy i promować wspólnie potencjał naszego regionu – powiedziała Maria Kirillova, managing director w Baltic Event Industry Club.

Allegro, jako event head for Poland będzie zajmować się w BEIC aktywnym promowaniem Polski i biznesu event-marketingowego w naszym kraju na arenie międzynarodowej.  – Agencja Allegro ma swój stały udział w profesjonalizacji branży eventowej w Polsce. Działamy aktywnie w strukturach Klubu Agencji Eventowych SAR. Wyjście poza granice daje nam możliwość wymiany know how i dostęp do szerokiego grona profesjonalistów. To również dobra wiadomość dla naszych klientów, którzy planują działania poza Polską – powiedziała Anna Gogacz, general manager agencji Allegro.

Najbliższe spotkanie organizowane przez BEIC – Baltic For Events Forum 2018 odbędzie się 19-20 kwietnia w Tallinie. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found