Best Western Hotel Jurata z wyremontowaną salą jadalną i lobby 

przez Think MICE

W ostatnich dniach marca zakończył się remont sali jadalnej Wanta w Best Western Hotel Jurata. Pierwsi goście hotelowi mogli z niej skorzystać już podczas wypoczynku w okresie Świąt Wielkanocnych. Jednocześnie nowe oblicze zyskało lobby w sąsiadującym budynku Melodia.

Jednym z głównych założeń projektowych było uzyskanie spójności z wyremontowanymi w 2017 r. przestrzeniami holu recepcyjnego i hotelowego Bistro Burta oraz nadanie sali jadalnej nowoczesnego, nadmorskiego klimatu. Przytulność wnętrzom nadały jasne drewniane meble oraz dekoracyjne dębowe deski. Duże grafiki z rybami oraz połączenie granatu i beżu eksponują nadbałtycki klimat. Za nową aranżację wnętrz odpowiadało biuro projektowe Warsztat Wnętrz.

Best Western Hotel Jurata jest trzygwiazdkowym hotelem, którego właścicielem jest Chopin Airport Development Sp. z o.o. Hotel położony jest na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego w Juracie, w lesie  300 m od plaży. Do dyspozycji gości jest 45 nowoczesnych pokoi oraz bogate zaplecze rekreacyjne. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos 

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found