1st ACTE Warsaw Executive Forum

przez Think MICE

Globalne dane badawcze Travelport, a także odpowiedzi na ważne kwestie związane z podróżami służbowymi będą tematem prelekcji, dyskusji panelowych i studiów przypadków przedstawionych na pierwszym Executive Forum ACTE Warszawa. Wydarzenie odbędzie się w 23 kwietnia br. w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na branżę podróży służbowych, od zmian regulacji prawnych w lotnictwie lub HORECA, do nastroju pracodawcy. Każdego dnia pojawiają się nowe technologie mobilne, a doświadczenie podróżujących w interesach (a co za tym idzie popyt) rośnie. A wszystko to ma wpływ na przemysł turystyczny. Dzielenie się wiedzą wśród korporacyjnych nabywców usług turystycznych i ekspertów biznesowych to najkrótsza droga, aby być na bieżąco i nie przegapić najnowszych trendów.

Czy program podróży powinien być dostosowany do potrzeb podróżnych? Kiedy musisz przejść z TMC do Departamentu Podróży Wewnętrznej i z powrotem? Według globalnych badań Travelport, podczas podroży używanychg jest zazwyczaj 16 kategorii aplikacji, 47 proc. podróżnych korzysta z wyszukiwania głosowego, 70 proc. uważa, że cyfrowe karty pokładowe ułatwiają podróżowanie. – Te odkrycia pokazują znaczenie narzędzi cyfrowych dla podróżnych przed podróżą iw jej trakcie. Podkreślają potrzebę, aby globalna branża podróży spłużbowych i hotelarstwa dostosowywała się nieustannie, aby zapewnić elastyczne, odpowiednie i aktualne usługi dla klientów – powiedział Gordon Wilson, prezes i dyrektor generalny Travelport.

Globalne dane badawcze Travelport, a także odpowiedzi na ważne kwestie związane z podróżowaniem służbowym będą tematem prelekcji, dyskusji panelowych i studiów przypadków przedstawianych na pierwszym Executive Forum ACTE Warszawa. Jest to całodniowe wydarzenie z udziałem lokalnych ekspertów i międzynarodowych prelegentów. – To wyjątkowa okazja, aby poszerzyć wiedzę i spojrzeć na programy zarządzania podróżami z perspektywy międzynarodowej. I przede wszystkim poznać organizację ACTE i jej specyfikę – podsumowuje dr Krzysztof Celuch, jeden z prelegentów 1st ACTE Warsaw Executive Forum i prezes Celuch Consulting.

Organizatorem wydarzenia jest ACTE Poland, oddział ACTE, stowarzyszenia, które od 30 lat zajmuje się edukacją oraz dostarczaniem wiedzy i rozwiązań w zakresie organizacji podróży służbowych. ACTE pomaga sprawić, by podróże służbowe były wydajne, opłacalne i proste. Forum ACTE Poland odbędzie się w Warszawie, w hotelu Renaissance Warsaw Airport, 23 kwietnia br. 

Program: http://www.acte-poland.com/#program
Darmowa rejestracja dla „corporate buyers” na hasło: „Celuch Consulting”
Na email: info@acte-poland.com prosimy wysyłać dane: Name and Surname; Job Tittle; Company; Contact details (e-mail, address, phone)

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos