Fot. Materiały prasowe

Dni otwarte Renaissance Warsaw Airport Hotel

przez Think MICE

Ponad 110 osób z 47 firm (m.in. farmaceutycznych, finansowych, FMCG, linii lotniczych, agencji działających w branży MICE) uczestniczyło w dniach otwartych Renaissance Warsaw Airport Hotel, które zorganizowano 5 i 6 marca br. 

Obiekt zostanie oddany do użytku w ciągu najbliższych kilku tygodni. Będzie to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie. Jeszcze przed przyjęciem pierwszych gości przedstawiciele zleceniodawców i organizatorów wydarzeń MICE mieli okazję poznać jego ofertę. Zobaczyli pokoje i apartamenty, salę balową i sale konferencyjne, a także basen, strefę wellness z siłownią i gabinetami oraz Executive Club Lounge. Zaprezentowano im również zintegrowany system świetlny pozwalający na uzyskanie 16 mln kolorów poświetlenia sali balowej, stacje live cooking czy table scaping, czyli sposób dekorowania stołów w salach konferencyjnych wg marki Renaissance. Oprócz tego odbyła się degustacja ciepłych i zimnych dań, które pojawią się w karcie Restauracji i menu bankietowym. - Chcemy pokazać już teraz, że każda firma, każdy organizator podróży służbowych, event planner czy inna osoba z branży turystycznej, znajdzie w naszym hotelu wyjątkowe udogodnienia, które sprawią, że wybierze właśnie Renaissance spośród innych obiektów na rynku. Dysponujemy niezwykłym zapleczem konferencyjnym – ośmioma salami, których wyposażenie nie może się równać z konkurencją. Do tego modernistyczne pokoje, desginerskie lobby i wspaniała kuchnia w restauracji. A wszystko to dopełnione doświadczonym, zaangażowanym personelem - powiedział Paweł Pytlakowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Renaissance Warsaw Airport Hotel. 

W hotelu znajdzie się 225 pokoi, w tym 11 apartamentów. Przestrzeń konferencyjna będzie składać się z ośmiu sal o łącznej powierzchni wynoszącej 844 mkw. oraz z Sali Balowej (o wysokości 5,5 m).

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

 

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found