XI Wigilia Łódzkiej Branży Turystycznej
- przez Think MICE
Członkowie Łódzkiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki, Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego i powstałej w tym roku Łódzkiej Organizacji Turystycznej spotkali się 18 grudnia w restauracji Browar Księży Młyn. Po raz kolejny zorganizowano tam Wigilię Łódzkiej Branży Turystycznej.
Podczas części oficjalnej życzenia dla branży turystycznej złożyli gospodarze spotkania: Andrzej Kołłątaj, prezes PIT Oddział Łódzki; Sylwester Pawłowski, prezes ROTWŁ i Tomasz Koralewski, prezes ŁOT. Głos zabrali również Krzysztof Piątkowski, wiceprezydent Łodzi; Barbara Woźniak, dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi oraz Paweł Niewiadomski, prezes Polskiej Izby Turystyki.
Następnie z rąk Witosława Madeja, przewodniczącego Rady Chorągwi oraz od harcerzy z Chorągwi Łódzkiej Związku Harcerstwa Polskiego im. Aleksandra Kamińskiego odebrano Betlejemskie Światło Pokoju. Nie zabrakło też czasu na dzielenie się opłatkiem i indywidualne życzenia. Na stołach gościły tradycyjne wigilijne potrawy: śledź, karp, pierogi, kapusta z grochem i sernik. W wydarzeniu wzięło udział ponad 140 osób.
Źródło: informacje prasowe, oprac. MK
Fot. Polska Izba Turystyki o/Łódź