Marriott z tytułem najlepszego pracodawcy
- przez Think MICE
Hotel Marriott w Warszawie po raz kolejny został wybrany Pracodawcą Roku 2017 w kategorii przedsiębiorstwa duże – zatrudniające od 250 do 1000 pracowników. Tytuł ten został mu przyznany przez Aon Hewitt (część korporacji AON działająca m.in. obszarze doradztwa i outsourcingu HR) w ramach programu „Najlepsi Pracodawcy”.
Program wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, badając opinie pracowników pod kątem czterech kryteriów: zaangażowania pracowników, angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników i wiarygodnej marki pracodawcy. Należy podkreślić, że jest to jedyny konkurs na rynku, w którym tytuł „Najlepszy Pracodawca” jest przyznawany w oparciu o badanie opinii pracowników. – Ten tytuł, który otrzymaliśmy trzeci raz z rzędu, to dla nas wielkie wyróżnienie i wyjątkowa nagroda za styl naszej pracy – mówi Maria Chludzińska, z-ca dyrektora Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Hotelu Marriott.
Podstawową wartością, jaką wyznaje firma Marriott jest „Put People First – Ludzie na pierwszym miejscu”, czyli pozytywne i indywidualne podejście do każdego pracownika: zrozumienie jego potrzeb, zachęcenie do indywidualnego rozwoju, korzystanie z jego kreatywności i wyjątkowości. – W naszym rozumieniu zaangażowanie, to nie praca po godzinach, a pozytywny stan, pod wpływem którego pracownik samodzielnie działa na rzecz sukcesu firmy, czerpiąc osobiste zadowolenie z wykonywanej pracy. Cieszymy się, że tę dobrą, rodzinną atmosferę Marriotta widać nie tylko na uśmiechniętych twarzach pracowników, ale także na zewnątrz, czego dowodem jest ta prestiżowa nagroda – podkreśla Maria Chludzińska.
Źródło: materiały prasowe, oprac. kos