Fot. Materiały prasowe

Krzysztof Celuch założył firmę konsultingową

przez Think MICE

Celuch Consulting – tak nazywa się firma konsultingowo-doradcza prowadzona przez Krzysztofa Celucha. Powołano ją do życia w połowie sierpnia br., dzisiaj (21 września) oficjalnie rozpoczęła swoją działalność. 

Jak czytamy na stronie internetowej Celuch Consulting (www.celuchconsulting.com) nowopowstała firma funkcjonuje w obszarze badań i współpracy przy budowaniu edukacji przyszłości. Jej oferta obejmuje m.in. przygotowywanie projektów badawczych, opracowań i strategii dla hoteli, obiektów konferencyjnych, convention bureaux oraz pozostałych jednostek odpowiedzialnych za promocję miast i regionów, a także dla stowarzyszeń i firm działających w branży MICE. Poza tym zajmuje się prowadzeniem szkoleń, prezentacji i wykładów. Skierowane są one do kadry menadżerskiej, pracowników biur marketingu miejsc, obiektów konferencyjno-eventowych, wystawienniczych, hoteli, zespołów w korporacjach i firmach, niezależnie od branż, w których operują. Ich programy opracowywane są w wyniku analizy potrzeb odbiorców oraz w odniesieniu do światowych trendów w dziedzinie zarządzania, komunikacji czy rozwoju nowych technologii.

Przypomnijmy. Krzysztof Celuch przez ostatnie dziewięć lat związany był z Polską Organizacją Turystyczną (POT) – najpierw jako doradca prezesa, a następnie – kierownik Poland Convention Bureau. Pod koniec czerwca poinformował, że żegna się z tą organizacją. Powodem była likwidacja piastowanego przez niego stanowiska. Ostatnim dniem pracy Celucha w POT był 14 lipca br. Oprócz tego jako wykładowca nadal współpracuje m.in. z San Diego State University, Skema Business School, Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji (Grupa Uczelni Vistula), Uniwersytetem Warszawskim i Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Źródło: www.celuchconsulting.com, oprac. MK