Fot. Materiały prasowe

SKKP zaprasza na kolejne szkolenie organizowane na Mazowszu

przez Think MICE

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP) zaprasza na drugie z serii szkoleń oraz warsztatów skierowanych do branży MICE na Mazowszu. Celem jest nabycie lub podniesienie kompetencji osób zatrudnionych w sektorze turystycznym na Mazowszu oraz osób wchodzących na rynek pracy, poszukujących zatrudnienia w tym sektorze. 

Pierwsze szkolenie SKKP w ramach zadania publicznego poprowadził Jarosław Marciuk. Teraz szkolenie i warsztaty „Charakterystyka przemysłu spotkań i najważniejsze trendy w pozyskiwaniu wydarzeń” poprowadzi Anna Jędrocha, wiceprezeska SKKP oraz prezeska Symposium Cracoviense. Wydarzenie odbędzie się 27 sierpnia br. w hotelu Arche Koszary w Górze Kalwarii (start o godz. 11:00). W trakcie spotkania poruszane zostaną następujące zagadnienia: charakterystyka przemysłu spotkań – rodzaje wydarzeń, definicje, struktura, rynek, rynek międzynarodowych kongresów, trendy w przemyśle spotkań, ESG, Carbon Zero Events, Carbon Neutral Event Guide, legacy impact.

Za ukończone szkolenie i komplementarne do niego nagranie on-line, które będzie dostępne na platformie akademia.skkp.org.pl, uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty, potwierdzające zdobytą wiedzę i kompetencje.

– Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach i warsztatach, które będą nie tylko doskonałą okazją do zdobycia nowej wiedzy, ale również do nawiązania cennych kontaktów branżowych. Szkolenia mają na celu przekazanie eksperckiej wiedzy poprzez przeprowadzenie warsztatów przez doświadczonych praktyków i managerów, niezbędnych do prawidłowego świadczenia usług MICE. Przygotowane warsztaty i szkolenia odpowiadają zarówno na potrzeby osób początkujących w branży, jak i tych, którzy chcą wzmocnić swoją wiedzę. Zakres tematyczny obejmuje zarówno podstawy, czyli charakterystykę przemysłu spotkań, jak również najważniejsze trendy w przemyśle spotkań i ich wpływ na przedsiębiorców – informują przedstawiciele SKKP.

Partnerami projektu są Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna (MROT) wraz z Mazovia Convention Bureau oraz Warsaw Convention Bureau. Organizatorem jest Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP).

Zadanie publiczne dofinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Rejestracji na szkolenie można dokonać TUTAJ 

Źródło: SKKP, oprac. MK