Fot. Materiały prasowe

Powracają targi ITB India

przez Think MICE

W dniach 11-13 września w Mumbaju odbędą się targi ITB India, połączone z dwoma innymi imprezami branżowymi: dedykowanymi turystyce biznesowej MICE Show India oraz skupiającymi się na nowych technologiach Travel Tech India.

Jak informują organizatorzy, we wszystkich trzech wydarzeniach weźmie udział ok. 400 wystawców, ponad 600 hosted buersów (głównie z Indii i Azji Południowo-Wschodniej, ok. 80 proc. z nich mają stanowić osoby podejmujące finalne decyzje biznesowe) oraz 120 prelegentów i specjalistów, którzy wystąpią podczas części edukacyjnej. – Targi ITB India zapewnią świetne warunki do nawiązywania kontaktów i strategicznych partnerstw na jednym z najszybciej rozwijających się rynków turystycznych świata. Ich tegoroczna edycja będzie największą w historii – powiedziała Joyce Wang, dyrektorka wykonawcza Messe Berlin Asia Pacific, instytucji odpowiedzialnej za przygotowanie imprezy.

Ważnym elementem wydarzenia w Mumbaju będzie poza tym program Buyer Elite, w którym bierze udział ponad 20 czołowych stowarzyszeń działających w sektorze MICE, turystycznym i korporacyjnym.

MK