Fot. Materiały prasowe

IAPCO współpracuje z Gevme

przez Think MICE

Stowarzyszenie International Association of Professional Congress Organizers (IAPCO) nawiązało dwuletnią współpracę z firmą Gevme, specjalizującą się w dostarczaniu nowoczesnych technologii eventowych.

Współpraca ma na celu rozszerzanie oferty edukacyjnej IAPCO, w tym kursów i szkoleń na temat sztucznej inteligencji (AI) w branży spotkań, jak również praktyczne wykorzystanie oferowanych przez AI narzędzi w celu ulepszania sesji i seminariów realizowanych przez samo stowarzyszenie, m.in. w ramach IAPCO EDGE oraz na dorocznych konferencjach i zgromadzeniach.

– Jesteśmy podekscytowani, że możemy powitać Gevme jako partnera technologicznego. W miarę jak nasza organizacja przyśpiesza swoją transformację cyfrową, możemy jeszcze lepiej wykorzystywać oferowane przez tę firmę możliwości, które bez wątpienia pomogą w tworzeniu bardziej angażujących doświadczeń dla członków, ale i ich klientów – powiedział Martin Boyle, dyrektor generalny IAPCO.

– Bardzo cieszymy się z partnerstwa z IAPCO. Nasza technologia ma na celu zwiększenie zaangażowania uczestników wydarzeń MICE, dlatego ta współpraca jest strategicznym krokiem w kierunku jeszcze większego wykorzystania zaawansowanych technicznie rozwiązań oraz wspierania różnego rodzaju ciekawych innowacji w branży spotkań – dodał Veemal Gungadin, dyrektor generalny Gevme.

IK