Premiera TRINITY Project na Event Mix

przez Think MICE

Już dziś (środa, 13 września br.) podczas targów Event Mix odbywających się w EXPO XXI Warszawa swoją premierę będzie miał projekt Trinity. Trzy firmy – Pracownia Kreativa, Eventwide oraz ZUgarden łączą swoje siły pod skrzydłami agencji Social Connect Group. Uczestnicy projektu zapraszają wszystkich zainteresowanych na stoisko C20.

TRINITY Project skupia trzy firmy zajmujące się aranżacją przestrzeni. Każda z firm pracuje w innym zakresie, ale ich kompetencje uzupełniają się. W ten sposób dają one klientom i agencjom z branży eventowej kompleksowe rozwiązanie pracy nad projektem aranżacji przestrzeni wykorzystując wzajemne doświadczenie oraz krzewiąc ideę współpracy branżowej. Nad całością projektu czuwa Social Connect.

– Chcemy pokazać, że łączenie sił i rozszerzanie oferty ma ogromny potencjał dla nas – podwykonawców, ale również dla klientów. Wszyscy doskonale wiemy ile zadań ma event manager podczas organizacji eventu – kreacja, ustalenia, wybór podwykonawców, a potem realizacja. Nasz projekt, czyli połączenie trzech niezwykle ważnych elementów wydarzenia  – scenografii, mebli oraz dekoracji powoduje zmniejszenie ilości podwykonawców, ale przede wszystkim spójność koncepcji. Wystarczy, że klient powie nam w jakim stylu ma być wydarzenie i dla ilu gości, a my stworzymy dla niego projekt całości – opowiada Renata Razmuk z Social Connect,  pomysłodawczyni projektu.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1656059004418198/

O uczestnikach projektu:
Pracownia Kreativa – to firma scenograficzna i produkcyjna z zakresu scenografii eventowej i scenicznej oraz konstrukcji marketingowych: mebli, zabudów targowych, ekspozycyjnych, konstrukcji ambientowych, elementów dekoracyjnych i artystycznych gadżetów. Pracownia Kreativa to również meble codziennego użytku, rzeźby i nowoczesny design wnętrzarski.
https://www.facebook.com/PracowniaKreativa/

Eventwide – meble cateringowe, konferencyjne i … imprezowe! W informacji prasowej czytamy: „Są tak po prostu – ładne, estetyczne i szyte na miarę. Mamy gotowe rozwiązania – z naszym eleganckim wykończeniem, albo z Waszą fantazją. Chcesz bar z menu na frontach? Proszę! A może chcesz rybki pływające w stołach? Proszę! Oto są! Konstrukcja ze stali nierdzewnej i Twój pomysł powoduje, że masz wyjątkowy i oryginalny event. Czyż nie o tym właśnie marzysz?
https://www.facebook.com/eventwide.warszawa/

ZUGarden – firma świadcząca usługi z tworzeniu... ogrodów we wnętrzach budynków. „Chcesz na evencie ścianę z mchu? A może japoński ogród? Czego potrzebujesz – to Ci przygotujemy. Żywe, pachnące i wyjątkowe! Zawsze możesz tchnąć życie we wnętrze swojego biura: ogrody wertykalne to naturalna konstrukcja składająca się z żywych roślin i posiadająca własny system nawadniania. Nie musisz pamiętać o podlewaniu i pielęgnacji kwiatów, by cieszyć się kawałkiem najprawdziwszej dżungli – nawet w zamkniętym pomieszczeniu. To my zajmujemy się nawadnianiem i pielęgnacją roślin, Tobie zostawiając swobodę cieszenia się pięknem i korzyściami, jakie przynosi Ci natura.” – czytamy w opisie usług świadczonych przez ZUGarden
https://www.facebook.com/zugarden/

Social Connect Group
Świadczy usługi m.in. z zakresu: tworzenia stron internetowych, internet consulting, MICE concierge, marketing automation.
https://www.facebook.com/socialconnect.grup/

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos