Fot. Materiały prasowe

Letnia Promocja w Vienna House by Wyndham

przez Think MICE

Hotele Vienna House by Wyndham od lat słyną z dużej kreatywności i jakości eventowej. Zlokalizowane w centrum największych polskich miast są dobrymi obiektami na organizację mniejszych i większych spotkań, również w lato. Teraz w letniej promocji oferują pakiety konferencyjne w cenie 180 zł za osobę i dodatkowe benefity w Krakowie, Katowicach, Łodzi i Warszawie.

„Letnie eventowe orzeźwienie” to oferta dedykowana klientom końcowym i mniejszym agencjom, które szukają ciekawych rozwiązań na organizację spotkań w okresie letnim. W każdym hotelu Vienna House by Wyndham jest możliwość skorzystania z rewelacyjnych przerw kawowych czy lunchy (również z opcjami barbecue w restauracyjnym ogródku) i profesjonalnej obsługi konferencyjnej.
W ramach promocyjnego pakietu w cenie 180 zł za osobę organizatorzy eventów mają zapewnione: wynajem sali i kompleksową obsługę spotkania, flipchart, notatniki i długopisy, ekran i rzutnik full HD oraz nagłośnienie. Do tego wyżywienie: lunch (wybór szefa kuchni), wodę przez całą konferencję oraz klasyczną przerwę kawową, do której hotele dodają domową orzeźwiającą lemoniadę gratis.

Dodatkowo organizator może liczyć na podwójną ilość punktów premiowych w programie lojalnościowym Wyndham Rewards Groups, Meetings & Events, za event organizowany w ramach promocji.

Aby skorzystać z promocji najlepiej skontaktować się z działem konferencji wybranego hotelu albo z regionalnym oddziałem sprzedaży HR Group: katarzyna.niezgoda@hrg-hotels.com.

HR Group jest jedną z wiodących multibrandowych spółek hotelarskich w Europie Środkowej. Firma z siedzibą w Berlinie od ponad 15 lat z powodzeniem nabywa i prowadzi hotele i resorty wypoczynkowe. Współpracuje z uznanymi grupami hotelowymi, takimi jak Accor, Wyndham Hotel Group, Hyatt, Hilton, Marriott, Radisson czy IHG. W Polsce HR Group obecna jest od 2021 roku i zarządza aktualnie sześcioma obiektami Vienna House by Wyndham w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Łodzi i Międzyzdrojach. Sieć poszukuje hoteli miejskich i biznesowych w miastach o krajowym i międzynarodowym znaczeniu, a także obiektów turystycznych w głównych destynacjach wypoczynkowych.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szczegółowe warunki promocji: Oferta obowiązuje w hotelach Vienna House by Wyndham w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Łodzi na nowe eventy od 10 do 100 osób zarezerwowane od 1 czerwca do 31 sierpnia 2024 r., które zostaną zrealizowane od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 r. Warunkiem skorzystania z podwójnych punktów premiowych za event objęty promocją jest poinformowanie o chęci skorzystania z nich przed podpisaniem umowy – obowiązują ogólne warunki programu Wyndham Rewards Groups, Meetings & Events. Rezerwacja eventu może zostać dokonana bezpośrednio w hotelu albo przez regionalny oddział sprzedaży HR Group w Polsce. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie obowiązuje dla umów MICE objętych prowizją. Więcej informacji o hotelach: www.hrg-hotels.com/viennahouse

Artykuł promocyjny