Już w najbliższą środę startuje EVENT MIX

przez Think MICE

Już w najbliższą środę (13 września br.) w EXPO XXI Warszawa odbędzie się kolejna edycja EVENT MIX. Celem wydarzenia jest promocja event markietingu jako skutecznego narzędzia biznesowego, integracja branży eventowej z marketerami oraz obsługującymi ich domami mediowymi oraz agencjami, a także budowanie dobrych relacji na linii dostawca-klient.

EVENT MIX to połączenie prelekcji, paneli dyskusyjnych oraz strefy wystawienniczej. Wydarzenie adresowane jest do dyrektorów działów marketingu, PR i HR, event managerów, managerów działów zakupów, agencji eventowych oraz przedstawicieli domów mediowych.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję m.in.: wysłuchać wystąpienia Krzysztofa Celucha na temat eventowych trendów na 2017 r. i tego, które z nich się sprawdziły, a które okazały porażką;  Łukasz Kubiak opowie o wykorzystaniu nowoczesnych multimediów na eventach na przykładzie systemu BlackTrax, Marcin Gieracz – o nowych możliwościach organizowania czasu dla uczestników wyjazdu firmowego, Adriana Piekarska – o sztuce organizowania nowatorskich wydarzeń w niespotykanych przestrzeniach eventowych zaś Artur Półgrabia i Paweł Grabowski – o przygotowaniu profesjonalnej fotorelacji z wydarzenia.

Prelegentem tegorocznej edycji EVENT MIX również Krzysztof Materna, którego wystąpienie poświęcone będzie zagadnieniu kreacji na eventach oraz odpowiedzi na pytanie, czy to co obserwujemy jest kompromisem między agencją eventową, działem marketingu zleceniodawcy i gustem prezesa. Interesująco zapowiada się również wystąpienie Jurka Owsiaka, który opowie o tym, jak zorganizować event na skalę światową.

THINK MICE jest partnerem medialnym wydarzenia.

kos