Fot. Materiały prasowe

Warszawa pozyskała duży kongres medyczny

przez Think MICE

W 2019 r. w EXPO XXI Warszawa odbędzie 17. Europejski Kongres Neurofizjologii Klinicznej ECCN. Do stolicy przyjedzie wtedy ok. 700 naukowców z całej Europy, aby dyskutować o aktualnych kierunkach rozwoju i osiągnięciach neurofizjologii klinicznej.

Impreza po raz pierwszy zagości w naszym kraju. Jej gospodarzem będzie Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej (PTNK), a profesjonalnym organizatorem (PCO) firma Barceló Congresos, która przygotowała aplikację konkursową. Na tegorocznym na kongresie w Budapeszcie zaprezentowała ją delegacja z Polski w której skład weszli: dr hab. Anna Pokryszko-Dragan (PTNK), Anna Górska (EXPO XXI Warszawa) i Paweł Rozen (Warsaw Convention Bureau). – Bardzo się cieszę i jestem przekonana, że zaangażowanie członków PTNK, silne wsparcie władz miasta oraz pomoc profesjonalnego PCO gwarantują nam sukces – powiedziała prof. Maria Ejma, prezes PTNK.

Trwający cztery dni dni kongres ECCN organizowany jest co 2-4 lata. W 2011 r. odbywał się w Rzymie, w 2015 r. w Brnie, a w dniach od 30 sierpnia do 2 września br. w Budapeszcie.

 

mk