UNICEO® na targach ITB Asia

przez Think MICE

Międzynarodowe stowarzyszenie UNICEO® (United Networks of International Corporate Event Organizers), zrzeszające korporacyjnych meeting plannerów, ogłosiło nawiązanie współpracy z organizatorami targów ITB Asia.

Impreza uważana jest za jedno z ważniejszych wydarzeń poświęconych branży turystycznej (w tym także MICE) w regionie Azji i Pacyfiku. Obecność UNICEO® na targach ma przyczynić się do wzmocnienia pozycji tej organizacji na kontynencie azjatyckim. Na miejscu pojawią się jej liderzy, którzy poprowadzą dwa kursy skierowane do osób zajmujących się komunikacją korporacyjną. Będą one dotyczyć wyzwań i szans związanych z organizacją imprez firmowych – dla wszystkich podmiotów zaangażowanych w ich obsługę. – Obserwując globalne trendy biznesowe nietrudno zauważyć że Azja jest i będzie w ciągu najbliższej dekady najbardziej strategicznym rynkiem na świecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z targami ITB Asia, która pozwoli nam dotrzeć do tutejszego rynku. Szczególnie ważny jest dla nas Singapur, w którym w przyszłym roku planujemy otworzyć swoją siedzibę w Azji – powiedziała Debora Piovesan, wiceprzewodnicząca UNICEO.          

Tegoroczna edycja targów ITB Asia odbędzie się w dniach 25-27 października w Sands Expo and Convention Centre w Singapurze. Jej organizatorem jest firma Messe Berlin (oddział w Singapurze), która realizuje event przy współpracy z Singapore  Exhibition & Convention  Bureau.

MK