Fot. Materiały prasowe

Ruszyła rejestracja do drugiej edycji Business Meeting Planner Summit

przez Think MICE

Odkryj tajemnicę stanu flow, naucz się budować trwałe relacje w zmiennym świecie oraz poznaj tajniki technik negocjacji. To tylko niektóre z zagadnień, które zostaną poruszone podczas drugiej edycji branżowej konferencji Business Meeting Planner 2024, organizowanej przez agencję Dream Events. Impreza – nad którą THINK MICE objął patronat medialny – odbędzie się 18 stycznia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, rejestracja trwa. 

Konferencja Business Meeting Planner to źródło wiedzy, praktycznych wskazówek, kontaktów i inspiracji. W tym roku wydarzenie skupi się takich tematach jak relacje, negocjacje oraz stan flow. Podczas wykładów i warsztatów branżowi eksperci przedstawią tematy, mające otworzyć nowe perspektywy w kreowaniu wydarzeń i spotkań. 

Prelegentami tegorocznej edycji będą:

Małgorzata Ohme – psycholożka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna oraz współtwórczyni platformy dbania o dobrostan i zdrowie psychiczne pracowników. 

Marzena Jankowska – psychoterapeutka, psycholożka zdrowia i biznesu, przedsiębiorczyni oraz twórczyni Akademii Rozwoju Osobistego w Wyższej Szkole Bankowej.

Roman Kawszyn – trener handlowców i sprzedawców, lider i mówca motywacyjny. 

Andrzej Silczuk – doktor nauk medycznych, lekarz psychiatra, wykładowca i edukator, twórca podcastu Niemyte dusze.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć nowoczesnej grywalizacji za pomocą dedykowanej aplikacji, dostępnej również dla ich wydarzeń. Dodatkowo, najbardziej zaangażowani goście będą mieli szansę otrzymać atrakcyjne nagrody.

– Budowanie świadomej, opartej na wspólnych wartościach relacji z naszymi klientami to dla nas priorytet. Wierzymy, że wspólny rozwój, inspiracja i partnerstwo to droga do obustronnego sukcesu, ale również oparcie w potrzebie – powiedziała Barbara Świderska, właścicielka agencji Dream Events i organizatorka Business Meeting Planner 2024. 

Konferencja jest przeznaczona dla wszystkich osób odpowiedzialnych za organizację wydarzeń w swoich firmach, włączając w to korporacje i firmy z sektora MŚP. Dotyczy to zarówno wydarzeń wewnętrznych (HR, administracja, BHP), jak i tych skierowanych do klientów (sprzedaż, marketing, konferencje). W pierwszej edycji Business Meeting Planner wzięło udział ponad 120 osób, które pragnęły zgłębić tajniki projektowania i organizowania angażujących eventów. Organizatorzy są przekonani, że edycja 2024 również przyciągnie profesjonalistów z całego kraju, pragnących doskonalić swoje wydarzenia.

Agencja Dream Events działa na rynku od 2007 roku. Na swoim koncie ma setki wydarzeń o różnorodnym charakterze – od warsztatów edukacyjnych, przez wyjazdy integracyjne i incentive po konferencje i wydarzenia plenerowe dla tysięcy osób.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są TUTAJ 

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK