Fot. Jacek Bonczek / www.lot.com

PLL LOT wracają do Aten i ogłaszają nowe, wakacyjne kierunki z Radomia

przez Think MICE

Polskie Linie Lotnicze LOT (PLL LOT) wznawiają rejsy do Aten. W sezonie letnim (2024) narodowy przewoźnik otworzy również cztery nowe kierunki wakacyjne z Radomia.

Samoloty PLL LOT będą latać do Aten codziennie od 11 kwietnia przyszłego roku o godz. 10:00. Rejs do stolicy Grecji potrwa 2 godz. i 40 min., powrotny – 5 min. krócej. Połączenie z Lotniska Chopina do portu w Atenach będzie realizowane zarówno Embraerami 195, jak i Boeingami 737-800 i 737 MAX 8. Loty z Aten będą odbywać się również siedem dni w tygodniu, a w rejs powrotny samoloty wystartują o godz. 14:25.

– Połączenie z Atenami umożliwi pasażerom PLL LOT odwiedzenie serca Grecji przez cały rok. Polacy dobrze znają greckie wyspy, teraz czas na równie urokliwą i bogatą w historię oraz kulturę antyczną kontynentalną część Hellady – powiedział Michał Fijoł, prezes zarządu PLL LOT.

Ateny to nie jedyna nowość w siatce połączeń PLL LOT. W sezonie letnim narodowy przewoźnik wznowi rejsy z Radomia do Prewezy i Tirany oraz uruchomi loty do Podgoricy i Ochrydy.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK