Fot. Materiały prasowe

POT rozpoczęła akwizycję na polskie stoisko podczas IBTM World 2023

przez Think MICE

Do 10 października Polska Organizacja Turystyczna (POT) prowadzi akwizycję wystawców na Polskie Stoisko Narodowe podczas targów IBTM World. Impreza odbędzie się w dniach 28-30 listopada br. w Barcelonie.

IBTM World to jedno z kluczowych wydarzeń targowych skierowanych do profesjonalistów z branży spotkań. W Barcelonie spotykają się specjaliści MICE z całego świata, aby promować swoje produkty, prezentować destynacje oraz nawiązywać nowe partnerstwa, czerpiąc inspiracje do organizacji spotkań i wydarzeń. W poprzednim roku w IBTM World uczestniczyło ponad 10 tys. osób, w tym 2,2 tys. wystawców ze 150 krajów świata. Wszyscy goście przeprowadzili ponad 100 tys. rozmów biznesowych.

W tym roku tematem przewodnim na polskim stoisku narodowym będzie dedykowana kampania marketingowa „Poland. More then you expected”. W jej ramach oraz podczas znanych już Muzycznych Poranków Poland Convention Bureau POT (PCB POT) będzie promować Polskę jako konkurencyjną destynację spotkań na arenie międzynarodowej.

– Chcemy podkreślić, że nasz kraj to miejsce nie tylko bezpieczne, przyjazne i gościnne, ale także posiadające bogate dziedzictwo kulturowe, nowoczesną infrastrukturę oraz profesjonalną branżę spotkań, która jest świadoma światowych trendów – mówią przedstawiciele PCB POT.

Zaproszenie do udziału w Polskim Stoisku Narodowym skierowane jest do następujących podmiotów: miejskich i regionalnych convention bureaux, profesjonalnych organizatorów kongresów (PCO), firm specjalizujących się w organizacji podróży motywacyjnych oraz obiektów kongresowych i hoteli z udogodnieniami konferencyjnymi.

Termin zgłoszenia udziału w Polskim Stoisku Narodowym organizowanym przez POT na stacjonarnych targach IBTM World 2023 wpływa 10 października br. (o godz. 12:00). Po zakończeniu akwizycji POT dokona oceny przesłanych zgłoszeń, na tej podstawie zostanie przygotowana stosowna umowa.

Wypełnione i podpisane zgłoszenia należy odsyłać skanem na adres mailowy: aneta.ksiazek@pot.gov.pl

Więcej informacji znajduje się TUTAJ

Źródło: Poland Convention Bureau POT, oprac. MK