Fot. Materiały prasowe

Travco UAE & Oman reprezentowane przez Travelmediate

przez Think MICE

Firma Travelmediate Poland podpisała umowę z Travco UAE & Oman. Dotyczy ona usług reprezentacji, marketingu i sprzedaży na polskim rynku turystycznym.

Założona w 1998 roku Travco UAE & Oman jest jedną z wiodących firm DMC w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Omanie. To spółka joint venture z TUI GmbH z siedzibą w Egipcie, z siecią własnych biur w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Omanie i biurem stowarzyszonym w Katarze.

Travco specjalizuje się w turystyce wypoczynkowej, obsłudze rejsów wycieczkowych oraz grupach i turystyce MICE, z naciskiem na wyjazdy incentive, eventy i konferencje. Posiada flotę pojazdów od minivanów po autokary, jeepy 4x4 wraz z dwoma obozami na pustyni, co pozwala oferować konkurencyjne ceny przy wysokiej jakości usług.

– Polska jest ważnym rynkiem dla nas, dlatego zależało nam na podpisaniu umowy o reprezentacji. Biorąc pod uwagę doświadczenie, dużą liczbę własnych rozwiązań jak pojazdy i obozy na pustyni oraz dużą siłę nabywczą w hotelach, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne produkty. Nasz doświadczony zespół MICE, w tym Christina MacDonald, Joshua Edwards i Candida Lobo jest  gotowy dostarczyć kreatywne i niesztampowe rozwiązania dla wymagających grup incentive – powiedział Jyoti Panchmatia, managing director Travco UAE & Oman.

– Emiraty są jednym z najpopularniejszych kierunków na rynku incentive travel. Nie ma w tym nic dziwnego – to kierunek świetnie skomunikowany, bardzo bezpieczny i z szeroką ofertą, która spełni potrzeby niemal wszystkich klientów. Dubaj jest miastem przyszłości, Abu Dhabi centrum kultury, a Ras al-Chajma i Fudżajra słyną z plaż i hoteli all inclusive. Oman to z kolei doświadczenie słynnej arabskiej gościnności w bardzo ekskluzywnym wydaniu. Zależy mi szczególnie na wypromowaniu mniej oczywistych miejsc i atrakcji w ZEA i Omanie – dodał Piotr Cieślak, sales director Poland w Travelmediate.  

Travelmediate Poland od 2016 roku reprezentuje na polskim rynku wybranych partnerów DMC z pięciu kontynentów. Firma ma też oddziały w Holandii, Francji i Wielkiej Brytanii.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK