Fot. Materiały prasowe

Zagraniczne realizacje endorfina events dla H&M

przez Think MICE

W sierpniu br. agencja endorfina events zorganizowała dwa zagraniczne projekty dla szwedzkiej sieci odzieżowej H&M. Chodzi o specjalne strefy tej marki działające podczas ważnych festiwali muzycznych. 

Pierwsza strefa została zbudowana przy okazji imprezy odbywającej się w rumuńskiej miejscowości Cluj. Od rana do wieczora można było w niej skorzystać z szeregu niespodzianek przygotowanych dla gości. – Jedną z głównych atrakcji było wielkie łóżko z piankami, na które można było skakać do woli. Wszystko dokumentowaliśmy zdjęciami, udostępnianymi uczestnikom. Inne atrakcje to zdjęcia w niebiosach, czyli z balonami z helem, kolorowa wata cukrowa, wielkie bańki mydlane, a także, otwierana wieczorem strefa chilloutu — powiedziała Dagmara Kochańska, senior event manager w endorfina events.

Drugim wydarzeniem, w którym uczestniczyła agencja był węgierski Sziget Festival. Po raz trzeci z rzędu endorfina events organizowała tam dla H&M różnego rodzaju aktywności. Strefa marki, podobnie jak cały festiwal ulokowana została na wyspie na Dunaju, w samym sercu Budapesztu. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. mk