Fot. Materiały prasowe

IF Nation Group świętuje 20-lecie

przez Think MICE

W tym roku grupa marketingowo-technologiczna IF Nation Group świętuje 20-lecie działalności. W 2003 roku Rafał Kupidura, wcześniej zawodowy sportowiec, wraz z bratem Kamilem, wtedy studentem zarządzania, założyli agencję reklamową. Dzisiaj są właścicielami ponad 100-osobowej firmy z obrotami przekraczającymi 60 mln zł.

Na IF Nation Group składają się trzy filary: komunikacyjny (Focus Nation), eventowy (Imagine Nation) oraz technologiczny (Moonsteps). Agencje współpracują z takimi markami jak m.in. Dell Technologies, Brown Forman, Philip Morris Polska, Volkswagen, Orange, BNP Paribas czy Avon.

– Stawiamy na ludzi i partnerskie relacje. Ostatnie 20 lat to pasjonująca, pełna zwrotów akcji przygoda i podróż z naszymi klientami. Wszystko, czego doświadczyłem na tej drodze, to ogromna nauka potwierdzająca, że w biznesie, tak jak w sporcie liczy się gra zespołowa, fair play, pokora i cierpliwość. Chcę podziękować naszym klientom i partnerom za wszystkie wspólne projekty, kampanie i eventy. Budowanie relacji biznesowych na lata to ogromny zaszczyt, który daje motywację do rozwoju i dalszej pracy na kolejne 20 lat – powiedział Rafał Kupidura, CEO IF Nation Group.

– Prowadzenie rentownej firmy, rozwój naszych agencji, bycie stabilnym pracodawcą jest dla nas kluczowe. Postawiliśmy na ludzi, ich kompetencje i profesjonalizm. Silny trzon managerski jest z nami od lat. To daje naszym klientom mocne podstawy do długofalowej współpracy i korzystania z horyzontalnych kompetencji całej Grupy – dodał Kamil Kupidura, wiceprezes i dyrektor finansowy Grupy.


Źródło: materiały prasowe, oprac. MK