Fot. Materiały prasowe

Meet The Bidder Luxury & MICE Summer Edition 14 i 15 czerwca w Warszawie

przez Think MICE

14 i 15 czerwca br. firma Travel Bidder organizuje letnią, butikową, edycję Meet The Bidder Smart Fairs (MTB). Spotkanie – którego THINK MICE jest partnerem medialnym – odbędzie się po raz 33, ale po raz pierwszy dedykowane będzie segmentowi luxury travel. Rozmowy B2B będą miały miejsce w niedawno otwartym hotelu VERTE Autograph Collection by Marriott Bonvoy na warszawskiej Starówce.

Większość wystawców czerwcowego MTB wykupiło pakiet dwudniowy. Część z nich pojawi się jednak wyłącznie 14 lub 15 czerwca. Organizatorzy proponują możliwość wyboru dnia spotkań lub uczestnictwo w całym wydarzeniu. Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B należy się zarejestrować poprzez formularz dostępny TUTAJ https://june.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

W wydarzeniu weźmie udział szerokie spektrum wystawców: od DMC z Seszeli, Kuby, Ameryki Południowej czy też Albanii, Cypru i Szkocji, poprzez rozmaitych przedstawicieli hoteli w Polsce i za granicą np. Hôtels Barrière we Francji, Melia w Hiszpanii, Gloria w Turcji, Galaxia na Bliskim Wschodzie, Iberostars na Kubie, aż do reprezentantów biur promocji regionów np. Korea Tourism Organisation oraz wiodących linii lotniczych np. PLL LOT.

Na uwagę zasługuje też liczne grono wystawców z Węgier. W trakcie MTB będzie można się spotkać z węgierskimi wystawcami, którzy przedstawią swoje najbardziej kreatywne pomysły i odpowiedzą na zapytania ofertowe. Partnerem wydarzenia jest Visit Hungary NTO.  Uczestniczyć będą w nim również przedstawiciele: Budapest Convention Bureau, Kompas DMC, Ensana Hotels, Hotel Spirit, NaturMed Hotel Carbona, Hotel Kozmo oraz UP Hotel.

W ramach programu Hosted Bidder potwierdzonym uczestnikom wydarzenia organizatorzy oferują przejazd taxi, zwrot lub dofinansowanie kosztów dojazdu. Ze szczegółami można zapoznać się TUTAJ

Po zakończeniu części B2B wystawcy ufundują wiele atrakcyjnych nagród i zaproszeń dla najbardziej aktywnych kupujących. To okazja do praktycznego poznania ich oferty. Jedną z takich nagród będzie pakiet dwóch nocy z dwoma posiłkami dziennie dla dwóch osób w City of Dreams Mediterranean na Cyprze.

Aktualną listę wystawców oraz agendę czerwcowego MTB można znaleźć w formularzu rejestracyjnym dostępnym TUTAJ

THINK MICE jest partnerem medialnym MTB LUXURY & MICE Summer Edition, na miejscu będą też dystrybuowane polskie i anglojęzyczne wydania naszego magazynu.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK