Fot. Materiały prasowe

Meetings Week Poland 2023: w czerwcu, w Airport Hotel Okęcie

przez Think MICE

Tegoroczna edycja Meetings Week Poland (MWP) odbędzie się w dniach 12-13 czerwca w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Celem MWP jest wzmocnienie rozwoju branży poprzez innowacyjne rozwiązania i podejście klastrowe, a także edukacja i profesjonalizacja w obrębie sektora spotkań. – Będziemy mieć okazję zapoznać uczestników z korzyściami, jakie wynikają ze stosowania najnowszych technologii w zakresie współpracy i promocji. Dodatkowo, konferencja umożliwi nawiązanie i zacieśnienie współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych dziedzin działających w branży spotkań i wydarzeń, takich jak turystyka, turystyka biznesowa oraz przemysł czasu wolnego – mówią organizatorzy.
 
Podczas konferencji uczestnicy poznają też m.in. możliwości pozyskania środków, w tym unijnych, na innowacyjne rozwiązania branżowe. Ponadto prelegenci skoncentrują się na umiejętności wykorzystania innowacyjnych rozwiązań w celu przedstawienia Polski jako atrakcyjnej i bezpiecznej destynacji. Tradycyjnie wydarzenie ma również na celu integrację środowiska branży, umożliwiając profesjonalne kontakty i wymianę doświadczeń.

MWP to konferencja adresowana do szerokiego spektrum gości, w tym pracowników przedsiębiorstw z branży turystycznej, hotelarstwa, przemysłu spotkań i wydarzeń, agencji eventowych, organizatorów różnego rodzaju wydarzeń wydarzeń, turystyki przyjazdowej i motywacyjnej, tłumaczy konferencyjnych, przewoźników autokarowych i lotniczych, przedstawicieli targów, organizacji branżowych, instytucji samorządowych, rządowych, profesjonalnych dostawców usług i produktów, obiektów oraz korporacji.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji, harmonogramu oraz prelegentów znajdują się TUTAJ:

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK