Vienna House otworzy nowy hotel

przez Think MICE

Latem przyszłego roku, na warszawskim Mokotowie, zostanie oddany do użytku 4-gwiazdkowy hotel Vienna House Mokotów Warsaw.

Będzie to obiekt biznesowy, o podwyższonym standardzie. Do dyspozycji gości zostaną oddane 164 pokoje, 300 mkw. sal konferencyjnych (z możliwością zmiany ich układu) z dostępem do światła dziennego, które mają być przystosowane do prezentacji produktów, sesji zdjęciowych i seminariów, a także garaż podziemny (50 miejsc). W hotelu zaplanowano również strefę fitness i wellness z przyrządami do ćwiczeń siłowych i wydolnościowych. – Otwarcie hotelu w Warszawie było dla nas oczywistym krokiem. Od wielu lat z powodzeniem prowadzimy kilka obiektów w Polsce (…).

Nowy hotel pod marką Vienna House potwierdza naszą strategię rozwoju, a także zaangażowanie na polskim rynku. Jestem pewny, że powstanie tu jeszcze jeden albo nawet kilka hoteli – powiedział Rupert Simoner, dyrektor generalny Vienna House. Nowy obiekt będzie funkcjonował na zasadzie dzierżawy. Jego właścicielem jest prywatny fundusz kapitałowy Garvest  z siedzibą w Poznaniu. Wartość inwestycji wynosi ok. 22 milionów Euro. Za projekt Vienna House Mokotów Warsaw odpowiedzialne jest polskie biuro projektowe Jems Architekci.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK