Fot. Materiały prasowe

32. edycja Meet the Bidder już 29 marca w Warszawie

przez Think MICE

29 marca br. (w godzinach od 11.00 do 19.00) w hotelu Arche Krakowska w Warszawie odbędzie się kolejne, 32. spotkanie z cyklu Meet the Bidder, organizowane przez Travel Bidder. THINK MICE po raz kolejny jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

W Meet the Bidder, jak zwykle, wezmą udział profesjonalni usługodawcy z całego świata – przedstawiciele firm DMC, narodowych organizacji turystycznych i hotelarze. Wśród odwiedzających pojawią się z kolei organizatorzy wyjazdów MICE. Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B z wystawcami należy się zarejestrować TUTAJ

Do tej pory uczestnictwo w nadchodzącej edycji Meet the Bidder potwierdziło 44 wystawców z 30 krajów świata. Dominują europejskie biura i hotele, m.in. z Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Włoch, Niemiec, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Czarnogóry, Albanii, Islandii, Malty, Hiszpani, Portugalii, Polski oraz Skandynawii. Nie zabraknie też przedstawicieli dalszych, egzotycznych kierunków podróży, takich jak: Nepal, Mauritius, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja czy Gruzja. Wzrosła poza tym liczba wystawców z kontynentu afrykańskiego: Kenii, RPA i Etiopii.Po zakończeniu części B2B wystawcy ufundują wiele atrakcyjnych „Invitations” dla najbardziej aktywnych kupujących. To okazja do praktycznego poznania ich oferty. Uczestnicy poznają smaki z różnych stron świata, otrzymają zaproszenia do udziału w wyjątkowych przeżyciach, a niektórzy nawet szansę odwiedzenia bliższych i dalszych destynacji.Imprezie po raz kolejny towarzyszy program Hosted Bidder. W jego ramach potwierdzonym uczestnikom Meet the Bidder oferowany jest darmowy parking, zwrot lub dofinansowanie kosztów dojazdu.

Aktualną lista wystawców, agenda wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są TUTAJ

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK