Fot. Materiały prasowe

Kobiety branży MICE spotkały się w Marriott Warsaw Hotel

przez Think MICE

Z inicjatywy Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP) kobiety związane i pracujące w branży MICE spotkały się na wspólnej celebracji dnia kobiet. Wydarzenie zorganizowano w Marriott Warsaw Hotel. Wzięło w nim udział liczne grono Pań z branży, w tym m.in. reprezentantki i liderki stowarzyszeń oraz mediów.

Spotkanie odbyło się w porze lunchu w Panorama Sky Bar, na 40. piętrze warszawskiego hotelu Marriott, który był współorganizatorem tego eventu.Wspólnemu celebrowaniu w przeddzień dnia kobiet towarzyszyły rozmowy, wymiana doświadczeń oraz żywa dyskusja po wystąpieniu Agnieszki Bilińskiej, właścicielki firmy doradczej Trusted Up. To jedna z czołowych ekspertek w zakresie mentoringu, diversity, przywództwa, która przybliżyła uczestniczkom Model Przywództwa Nowej Rzeczywistości, pochodzący ze współtworzonego przez nią raportu Fundacji Liderek Biznesu. Podkreślone zostało, iż obecnie od liderek wymaga się łączenia kompetencji, w tym siły mentalnej, kreowania zmiany, empatii, odwagi, czy dbałości o rozwój innych. Ważne jest również myślenie strategiczne oraz poszukiwanie różnorodności.

– To było prawdziwe spotkanie na szczycie, w fantastycznej atmosferze oraz w miejscu gdzie można zorganizować klimatyczne spotkania biznesowe – podsumowały przedstawicielki SKKP.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK