Fot. Materiały prasowe

Zapraszamy na kolejną edycję Nowych Trendów w Turystyce

przez Think MICE

Statystyka, marketing miejsc, turystyka doświadczeń oraz turystyka zrównoważona – to cztery główne obszary tegorocznej konferencji Nowe Trendy w Turystyce. 13. edycja tej imprezy odbędzie się 14 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności. THINK MICE objął ją patronatem medialnym.

Poruszane podczas konferencji zagadnienia związane z danymi statystycznymi w turystyce oraz metodami opracowywania analiz mają przysłużyć się lepszemu planowaniu działań i efektywnemu dobieraniu usług do potrzeb klientów.
Marketing miejsc pomoże z kolei wybrać perełki z przygotowywanych ofert i odpowiednio wykorzystać je w celu skutecznej promocji. Podczas tej części o swoich doświadczeniach i projektach turystycznych opowiedzą najlepsi eksperci z agencji reklamowych.

Turystyka doświadczeń to temat, który uczestnicy będą mogli wykorzystać przy konstruowaniu atrakcyjnych ofert. Spojrzenie na związane z nim zagadnienia oczami turysty to niezmiennie podstawa efektywnego działania.
Wreszcie turystyka zrównoważona, która pozwoli poznać najnowsze światowe trendy, które sprawiają, że ruch turystyczny przynosi pozytywne efekty dla lokalnych społeczności, nie będąc przy tym uciążliwym.

Podczas Nowych Trendów w Turystyce na scenie Europejskiego Centrum Solidarności wystąpią m.in. Janina Bąk (JaninaDaily.com), Jan Zając (Sotrender), Adam Kałucki (Locativo), Magdalena Tomaszewska-Bolałek (Kuchniokracja) i Dorota Woźniczka (Tigers). Ciekawie zapowiada się wystąpienie, które przygotowuje Piotr Kosek (Astrofaza), poświęcone turystyce kosmicznej. – Mówimy o przyszłości. Zastanawialiście się, kiedy będziemy turystami w kosmosie? Jakie pomysły mają obecnie korporacje na rozwój tego typu turystyki? Ile będzie kosztować lot? To temat nietuzinkowy, a przy tym jakże fascynujący – zachwalają organizatorzy.

Nowe Trendy w Turystyce  to wydarzenie koncentrujące się – jak sama nazwa wskazuje – na najnowszych trendach w branży turystycznej. Stwarza możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań oraz niesztampowych akcji i pomysłów, pozwalających wygenerować większy ruch turystyczny oraz lepiej obsługiwać gości.

Więcej szczegółów, program i rejestracja dostępne są TUTAJ

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK