Fot. Materiały prasowe

Przedstawiciel THINK MICE w jury międzynarodowego konkursu Eventex Awards

przez Think MICE

Ogłoszono jurorów najnowszej, tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu Eventex Awards. Wśród nich znalazło się pięć osób z Polski, w tym przedstawiciel THINK MICE.

Tegoroczne jury Eventex Awards tworzy 56 osób, z 23 krajów, z czego 16 zasiada w tym gronie po raz pierwszy, a 10 posiada status przewodniczącego. Są to zarówno specjaliści działający w branży MICE, jak i m.in. przedstawiciele mediów, branżowych organizacji, ale także zleceniodawców, w tym firmowych, korporacyjnych i stowarzyszeniowych meeting plannerów. Wszyscy oni będą teraz oceniać projekty eventowe z całego świata w kategoriach: Events, Brand Experiences, Virtual Events & Experiences, Marketing, Communications & Strategy, Event Technology & Suppliers oraz Awards.

Wśród obecnych w jury Eventex Polaków znaleźli się: Anna Nowakowska (MICE & Venue Consulting), Beata Kozyra (Polska Izba Przemysłu Targowego), Dagmara Chmielewska (Stowarzyszenie Branży Eventowej), Żaneta Berus (In2Win Business Consulting) oraz Michał Kalarus, redaktor naczelny magazynu i portalu THINK MICE.

– Jury – co naturalne – jest jednym z najważniejszych elementów naszego konkursu. To osoby, które ponoszą odpowiedzialność za ocenę wielu imponujących zgłoszeń i projektów, które spływają do nas każdego roku. Jak zawsze starannie dobraliśmy grono tych ekspertów. Wszyscy są wyjątkowymi specjalistami, z bogatym dorobkiem zawodowym. Reprezentują pełne spektrum branży spotkań – powiedział Ovanes Ovansessian, współzałożyciel Eventex.

Eventex Awards to jeden z najbardziej rozpoznawalnych konkursów w branży eventowej. Nagradzane są w nim nie tylko projekty i realizacje, ale także agencje, podwykonawcy, dostawcy nowych technologii, eventowe venues oraz destynacje.

Więcej szczegółów i formularz rejestracji (otwarty do 27 stycznia) można znaleźć TUTAJ

Pełna lista członków jury została opublikowana TUTAJ

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK