Fot. Materiały prasowe

Rent Design dla agencji LIVE i Browarów Warszawskich

przez Think MICE

W samym sercu warszawskiej Woli, przy ul. Grzybowskiej 58, zrealizowany zostanie jeden z największych projektów inwestycyjnych ostatnich lat – Browary Warszawskie. Z tej okazji odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego. Organizatorem wydarzenia była agencja eventowa LIVE. Wypożyczalnia mebli Rent Design wsparła ją w aranżacji przestrzeni na czas eventu.

Browary Warszawskie mają połączyć w sobie funkcje mieszkaniowe i biurowe. Powstanie tu też browar, w którym ma być warzone piwo. To ukłon w stronę tradycji – inwestycja zlokalizowana jest na terenach, na których jeszcze kilkanaście lat temu produkowano piwo (browary w tym miejscu działały od XIX w.). Browary Warszawskie mają nawiązywać do nowej architektury, która wpisuje nowoczesne budynki w historyczną tkankę tego miejsca. 
Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego poprowadził Janusz Dziano, od lat związany z Wolą varsavianista. Pojawili się na niej też przyszli mieszkańcy. Warto dodać, że z kamieniem węgielnym wmurowano m.in. gazetę oraz pendrive zawierający zdjęcia oraz informacje na temat przeszłości browarów. To gest ze strony Inwestora, firmy Echo Investment, podkreślający poszanowanie tradycji i historii miejsca, w którym powstanie nowa inwestycja.Firma Rent Design na zlecenie agencji eventowej LIVE odpowiadała za zapewnienie mebli do aranżacji przestrzeni przy ul. Grzybowskiej, gdzie trwa już budowa. Doskonale sprawdziły się tam industrialne krzesła Pari oraz stoliki Pari T, Cross 100 i Bosco S. Schronienie przed gorącym słońcem dawały gościom minimalistyczne, zadaszone altanki Ten i parasole Umbra. Żywych, letnich kolorów dodały nowe fotele Neo. 

Wydarzenie odbyło się 28.06.2017 r.

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos