Baltic for Events Forum 2018

przez Think MICE

W drugiej połowie kwietnia br. do estońskiego Tallina przyjedzie ponad 300 ekspertów, organizatorów oraz zleceniodawców eventów z krajów regionu Morza Bałtyckiego. Odbędzie się tam Baltic for Events Forum – największe międzynarodowe wydarzenie poświęcone branży eventowej w tej części Europy. „THINK MICE” objął tę imprezę patronatem medialnym.

Forum potrwa dwa dni – od 19 do 20 kwietnia. W tym czasie zaplanowano szereg wykładów, warsztatów i dyskusji, podzielonych za każdym razem na dwa główne bloki tematyczne. Wśród prelegentów znajdą się eksperci branży spotkań z takich krajów jak Dania, Niemcy, Litwa, Łotwa, Estonia, Norwegia, Szwecja, Finlandia czy Rosja. Nie zabraknie też gości z Polski. Na scenie głos zabiorą Bartosz Bieszyński, prezes zarządu Walk Events, Maciej Ledzion, prezes zarządu endorfina events oraz Dagmara Chmielewska, dyrektor zarządzająca Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Pierwszy dzień obrad zainaugurowany zostanie dyskusją na tematy związane z wydarzeniami kulturalnymi (m.in. pozyskiwaniem sponsorów, komunikacją i promocją tego typu imprez, nawiązywaniem współpracy z przedstawicielami władz państwowych i samorządowych etc.). Część popołudniowa poświęcona będzie z kolei wydarzeniom korporacyjnym i biznesowym. Uwaga prelegentów skupi się na nowych trendach w branży, w tym np. na eventach hybrydowych oraz aktualnych problemach i wyzwaniach, z którymi muszą mierzyć się przedstawiciele agencji z różnych krajów regionu (ROI, kwestie przetargowe, wzmaganie zaangażowania uczestników, kreatywność przygotowywanych projektów etc.).
Drugi dzień forum rozpocznie się od sesji poświęconych klientom – mowa będzie o ich oczekiwaniach, wymaganiach i opiniach („Clients view”). Szczególnie ciekawie zapowiadają się tu dyskusje traktujące o błędach, jakie w ich oczach najczęściej popełniają agencje. Ostatnia część skupi się na innowacyjnych rozwiązaniach, które w najbliższym czasie mają szansę cieszyć się szczególną popularnością wśród organizatorów i zleceniodawców eventów.

Poza częścią merytoryczną organizatorzy przewidzieli w programie również szereg wydarzeń towarzyszących, głównie o charakterze networkingowym (lunche, koktajle, wieczorna gala party, specjalne strefy do spotkań).
Koszt udziału w Baltic for Events Forum (pełny pakiet) wynosi 230 euro. mk

www.balticforevents.com

Leave your comments

Comments

  • No comments found