CONVENE 2019

przez Think MICE

W dniach 13-14 lutego lutego 2019 r. w Wilnie (Centrum Targowo-Kongresowe LITEXPO) odbędzie się siódma edycja targów CONVENE. 

Celem CONVENE jest popularyzacja oferty MICE z krajów regionu północno-wschodniej Europy, ze szczególnym naciskiem na państwa bałtyckie. Poza firmami z Litwy, Łotwy i Estonii wystawiają się tam również reprezentanci agencji DMC, PCO, convention bureaux, hoteli i centrów konferencyjnych ze Skandynawii, Białorusi, Rosji, Ukrainy, a także z Polski.

Ubiegłoroczna edycja targów przyciągnęła 86 wystawców i ponad 165 hosted buyersów z 30 krajów. Poza rozmowami na hali targowej zaproszeni goście mieli okazję wziąć udział w bogatym programie sesji edukacyjnych oraz szeregu wydarzeń towarzyszących, takich jak koktajle networkingowe, uroczyste kolacje oraz wyjazdy post tourowe. Za przygotowanie wydarzenia odpowiedzialne jest Vilnius Convention Bureau.

W ramach programu hosted buyers zakwalifikowane osoby mogą liczyć na sfinansowanie przelotu do Wilna w obie strony w klasie ekonomicznej, zakwaterowanie w hotelu (ze śniadaniem), transfery, wstęp na targi i do strefy Hosted Buyer Lounge, udział w wydarzeniach towarzyszących (m.in. welcome reception, gala dinner) i sesjach edukacyjnych, a także możliwość wyjazdu na jeden z post tourów.

Osoby zainteresowane udziałem w tworzonej przez nas grupie zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres hosted@thinkmice.pl

Zobacz więcej: www.convene.lt

MK

 

Leave your comments

Comments