ACE OF M.I.C.E. EXHIBITION 2018

przez Think MICE

To jedyne duże wydarzenie poświęcone branży MICE jakie organizowane jest w Turcji. Cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko na lokalnym, ale także międzynarodowym rynku spotkań. Targi odbedą się w dniach 20-23 lutego br. w Turcji.

Mimo że impreza jest stosunkowo młoda, w tym roku odbędzie się jej 5. edycja, z roku na rok przyciąga coraz więcej gości. Także z Polski.

Wśród wystawców obecne są firmy reprezentujące różne aspekty przemysłu spotkań. Poza agencjami zajmującymi się organizacją eventów i wyjazdów incentive, biurami convention, DMC i PCO znaleźć można tam reprezentantów m.in. obiektów hotelowych i konferencyjnych oraz podwykonawców (scenografie, multimedia, przedsiębiorstwa transportowe, systemy rejestracyjne, aplikacje mobilne etc.). W ciągu trzech dni trwania targów prowadzą oni rozmowy biznesowe z ok. 750 hosted buyersami. Większość z nich stanowią przedstawiciele rynku tureckiego, ale nie brakuje także gości z zagranicy (ok. 200 osób). Zlokalizowanie imprezy w Stambule nie było przypadkowe. Miasto od lat przyciąga wielu turystów i jest jedną najchętniej wybieranych destynacji przez gości MICE odwiedzających Turcję.

Ważnym elementem ACE of M.I.C.E Exhibition jest również część edukacyjna (ponad 25 różnych wykładów i prelekcji) oraz towarzyszący targom konkurs ACE of M.I.C.E. Congress, Meeting and Event Awards. Wyłaniane są w nim najlepsze projekty eventowe i spotkania kongresowe, jakie były zorganizowane w poprzednim roku. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród ma miejsce podczas uroczystej gali.

Osoby zainteresowane udziałem w tej imprezie mogą zgłaszać swoje kandydatury wysyłając maila na adres hosted@thinkmice.pl

http://ameistanbul.com

Leave your comments

Comments