ACE OF M.I.C.E. 2019

przez Think MICE

Jak zapowiadają organizatorzy targów ACE of M.I.C.E. impreza odświeży swoje oblicze. Towarzyszy jej hasło Connecting Dots, które ma sugerować jeszcze większe skupienie uwagi na działaniach networkingowych. THINK MICE jest jedynym w Polsce organizatorem grupy hosted buyers na tę imprezę.

Targi ACE of M.I.C.E. odbędą się w dniach 20-22 lutego 2019 r. w Istanbul Congress Center (ICC). Podczas trzech dni trwania targów poza tysiącami spotkań b2b, jakie będą odbywać się w hali wystawienniczej wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w bogatym programie wydarzeń towarzyszących, mających na celu pomóc im nawiązywać kontakty biznesowe w mniej oficjalnej atmosferze. Oprócz uroczystej gala dinner zaplanowano m.in. rejs po Bosforze oraz wieczorną imprezę integracyjną, czyli AMEzing Party.

Osoby, które chcą wybrać się do Stambułu i wziąć udział w ACE of M.I.C.E. mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres hosted@thinkmice.pl 
THINK MICE po raz kolejny jest organizatorem grupy hosted buyers na targi oraz sprawuje nad nimi patronat medialny. W ramach programu uczestnikom oferowany jest przelot w obie strony w klasie ekonomicznej, zakwaterowanie w 4/5 gwiazdkowym hotelu, transfery, wstęp na targi, udział w większości wydarzeń towarzyszących i edukacyjnych, a także wejście do Hosted Buyer Lounge. Oferta skierowana jest do przedstawicieli firm specjalizujących się w organizacji podróży służbowych, agencji eventowych, incentive, PCO, DMC oraz PR-owych i reklamowych, jeżeli zajmują się one również organizacją eventów. Warunkiem koniecznym jest udokumentowanie swojej dotychczasowej działalności (2-3 lata) oraz zainteresowanie rynkiem tureckim.

http://ameistanbul.com

MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found