AIME 2018. ASIA-PACIFIC INCENTIVES & MEETINGS EXPO

przez Think MICE

Na AIME wystawia się większość najważniejszych graczy branży MICE z Australii i całego region Azji i Pacyfiku. Bywa na nich też coraz więcej Polaków. Targi odbedą się w dniach 20-21 lutego br. w Australii.

The Asia-Pacific Incentives & Meetings Expo (AIME) są bez wątpienia największymi targami poświęconymi przemysłowi spotkań w Australii i jednymi z największych w regionie. Każdego roku bierze w nich udział prawie 5 tys. osób, w tym spora grupa około 500 hosted buyersów. Spotykają się oni z ponad 700 wystawcami. Wśród nich znaleźć można przedstawicieli convention bureaux, starających się zachęcić do odwiedzenia swoich destynacji, ale także reprezentantów agencji incentive, biur DMC, PCO, hoteli, centrów konferencyjnych i kongresowych, a nawet firm podwykonawczych.
Wizyta na AIME w Malbourne to dobry pomysł dla wszystkich którzy myślą o organizacji wyjazdów incentive w tej części świata i potrzebują w tym celu wsparcia ze strony lokalnych partnerów, znających specyfikę tamtejszego rynku.

Poza spotkaniami w hali wystawienniczej organizatorzy co roku proponują uczestnikom również bogaty program merytoryczny. W jego przygotowanie za każdym razem zaangażowani są profesjonaliści związani z branżą MICE oraz osoby odpowiedzialne za działania edukacyjne w największych stowarzyszeniach przemysłu spotkań. Dużym zainteresowaniem cieszą się także wyjazdy typu fam trip, przygotowywane zarówno przed, jak i po zakończeniu targów. Dopełnieniem jest też kilka mniej oficjalnych imprez networkingowych.

www.aime.com.au

Leave your comments

Comments

Load More