TARGI IMEX 2019

przez Think MICE

W dniach 21-23 maja br. we Frankfurcie nad Menem odbędzie się kolejna edycja targów IMEX. Impreza uznawana jest za jedno z najważniejszych (obok IBTM World) wydarzeń poświęconych branży MICE nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

W ubiegłym roku w targach wzięli udział wystawcy reprezentujący w sumie ok. 3,5 tys. firm (convention bureaux, PCO, DMC, venue hotelowych i konferencyjnych, dostawców nowych technologii i firm podwykonawczych) z ponad 150 krajów. Ponad 30 z nich pojawiło się we Frankfurcie po raz pierwszy. Wszyscy oni spotkali się z ponad 5,1 tys. hosted buyersów oraz kilkudziesięcioma tysiącami zwiedzających.
Poza częścią wystawienniczą i rozmowami w hali głównej, IMEX to także bogaty program edukacyjny (który rozpoczyna się już dzień wcześniej, od tzw. EduMonday), a także szereg wydarzeń networkingowych. – Co roku staramy się dostarczyć uczestnikom nowe inicjatywy i formaty spotkań. Obserwujemy trendy, badamy potrzeby rynku i na tej podstawie wdrażamy w życie różne oryginalne pomysły – powiedziała Carina Bauer, CEO w IMEX Group.

THINK MICE jest patronem medialnym IMEX oraz organizatorem grupy hosted buyers na targi. Jak co roku na polskim stoisku narodowym oraz w tzw. Media Zone będzie również dystrybuowane międzynarodowe, anglojęzyczne wydanie naszego magazynu.

MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found