Fot. Materiały prasowe

Baltic For Events Forum 2019

przez Think MICE

Pod koniec kwietnia w Tallinie odbędzie się trzecia edycja Baltic For Events Forum – największego międzynarodowego wydarzenia poświęconego branży eventowej w tej części Europy.

Baltic for Events Forum to największe międzynarodowe wydarzenie poświęcone branży eventowej w północno-wschodniej Europie. Jak zapowiadają organizatorzy w imprezie weźmie udział ponad 300 osób, głównie organizatorów i zleceniodawców eventów z krajów regionu Morza Bałtyckiego, ale nie tylko. Pojawią się też przedstawiciele hoteli, centrów konferencyjnych, firm podwykonawczych i specjalizujących się w dostarczaniu nowych technologii oraz reprezentanci convention bureaux. Na dwudniowy program złoży się szereg wykładów, warsztatów i dyskusji.

Pełna lista prelegentów nie jest jeszcze znana, wiadomo jednak że znajdą się wśród nich m.in. Nick Borelli, przewodniczący Borelli Strategies (USA), Michele Fuhs, założyciel Circle4x (Niemcy), Lars Uwe Bleher, partner w Atelier Markgraph (Niemcy), Paul Little, dyrektor kreatywny w JCP PR & Advertising (Norwegia), Colja Dams, dyrektor zarządzający Vok Dams (Niemcy), Jens Mayer, dyrektor zarządzający agencji Jack Morton (Niemcy) oraz Michał Zalewski z Krakowskiego Biura Festiwalowego. Podobnie jak rok temu forum będzie towarzyszyć konkurs Baltic Event Award oraz kilka wydarzeń networkingowych (m.in. lunche, koktajle, wieczorna gala).

Baltic For Events Forum odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2019 r. Koszt udziału w tym wydarzeniu (standardowy bilet na dwa dni) wynosi 250 euro.

Organizatorem imprezy jest Baltic Event Industry Club (BEIC), THINK MICE objął ją patronatem medialnym.

MK


Leave your comments

Comments

  • No comments found