Best of Events International w Dortmundzie 

przez Think MICE

Wydarzenie odbędą się w dniach 16-17 stycznia w niemieckim Dortmundzie. BOE International przez wielu uznawane jest za jedno z głównych wydarzeń skupiających uwagę najistotniejszych managerów i kupujących w branży MICE z Niemiec i krajów Beneluksu.

Ponad 80 proc. zaproszonych gości to osoby, które podejmują decyzje w reprezentowanych przez siebie firmach i korporacjach. Co roku wśród odwiedzających targi znajdują się też reprezentanci agencji eventowych, managerowie, przedstawiciele firm cateringowych i gastronomicznych etc. W wydarzeniu biorą też udział organizacje rządowe.

BOE International to także bogaty program edukacyjny. Podczas imprezy omawiane są najnowsze trendy, innowacje oraz możliwości rozwoju dla branży MICE. Jak co roku specjalnie przygotowany program zakłada podział na sześć głównych bloków tematycznych: Technology & Scenography Forum, Safety & Security Forum, MICE Forum, Acts on Stage oraz Digital Forum. Do poprowadzenia każdego z nich organizatorzy zaangażowali specjalistów, zarówno z Niemiec, jak i zagranicy. 

TN

 

Leave your comments

Comments