Fot. Materiały prasowe

Haxel podsumowuje pierwsze półrocze 2017 r.

przez Think MICE

Ponad 50-procentowy wzrost obrotów zanotowała w pierwszym półroczu tego roku agencja Haxel Events & Incentive. Wzrosty dotyczą zarówno Działu Incentive, jak i Działu Incoming DMC. 2017 r. jest wyjątkowy dla tej firmy jeszcze z jednego powodu – Haxel świętuje w nim 25-lecie obecności na rynku MICE.

Już w pierwszym tygodniu stycznia rozpoczęliśmy realizację dwóch wielkich imprez incentive, na niemal 200 osób. Byliśmy na Wyspach Kanaryjskich, w Rzymie i kilku miejscach w Polsce. Luty upłynął nam pod hasłem organizowania wyjazdów narciarskich dla naszych klientów oraz odkrywania nowych kierunków – wraz z grupą kilkudziesięciu zwycięzców konkursu odwiedziliśmy jedyne w swoim rodzaju Filipiny. Międzynarodową grupę zwycięzców innego konkursu zabraliśmy w luksusową podróż do Ameryki Południowej – informuje Haxel.

Wczesną wiosną agencja zrealizowała dla swoich klientów wyjazdy do RPA, Kolumbii, Tajlandii, Wietnamu, Kambodży i Dubaju oraz wielu europejskich miast, organizując nie tylko typowe incentive, ale też niestandardowe spotkania dla dużych grup pracowników naszych klientów. – Był taki tydzień, w którym – jak policzyliśmy – mieliśmy „pod opieką“ ponad 400 osób jednocześnie, w kilku krajach, na kilku kontynentach. Wiosną nie mieliśmy czasu na odpoczynek – zaraz potem dla naszych grup organizowaliśmy wspaniałe przygody na Sri Lance, w Omanie, Gruzji, kilkukrotnie w Japonii i kilku europejskich stolicach – informuje.  

Dział Incoming DMC Haxel Events & Incentive to z kolei kilka dużych i prestiżowych wydarzeń dla zagranicznych klientów w Warszawie, Sopocie, Wrocławiu, Krakowie i Zakopanem. – Pracowaliśmy m.in. nad międzynarodową konferencją dla kilkuset liderów branży produkcyjnej połączonej ze zwiedzaniem Polski i elegancką galą wieńczącą wydarzenie. Innym ogromnym projektem, do którego przygotowania trwały wiele miesięcy, był krakowski wieczór dla 500 międzynarodowych gości, pełen atrakcji i bardzo udany – czytamy w informacji podsumowującej pierwsze półrocze 2017 r.

Bardzo nas cieszy wzrost obrotów w tym półroczu o ponad 50 proc. względem analogicznego okresu ubiegłego roku. Jesteśmy zadowoleni i dumni z rozpoczęcia współpracy z wieloma nowymi klientami, liderami w swoich branżach, którzy uznali zorganizowane przez nas wyjazdy nie tylko za bardzo udane, ale również efektywne – osiągnęli swoje cele biznesowe. W tym roku przed nami – po krótkim, letnim wytchnieniu – jeszcze wiele projektów incentive w różnych pięknych miejscach na świecie i w Polsce – podsumowuje Haxel.

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos