Fot. Materiały prasowe

Pracowite lato w PowerEvents, czyli trzy imprezy integracyjne dla firm

przez Think MICE

Wakacyjny okres w pełni, agencja eventowa PowerEvents nie próżnuje. Dowodem na to są trzy imprezy, które zorganizowała dla swoich klientów w ostatnim czasie. 

Małe czyni wielkie cuda. Otwarcie nowej siedziby Becton Dickinson we Wrocławiu
Na samym początku sezonu agencja zorganizowała imprezę z okazji otwarcia nowej siedziby firmy Becton Dickinson, zatrudniającej ponad 400 pracowników. Liczba robi wrażenie, podobnie zresztą jak przeznaczona na event przestrzeń. Agencja musiała bowiem przygotować go w jednym z wrocławskich biur, gdzie oprócz gości pomieścić trzeba było także sporo sprzętu elektronicznego. Głównym punktem wydarzenia miała być bowiem konferencja live z uczestnictwem przedstawicieli firmy z USA. Zadanie było więc trudne, ale dla agencji jak najbardziej wykonalne. Dlatego po całym dniu przygotowań, w tym transporcie potrzebnych urządzeń na wysokie piętro wieżowca – obiektu, w którym zorganizowano wydarzenie – wszyscy mogli się cieszyć zabawą na (najwyższym) poziomi

 • Fot.-PowerEvents_Otwarcie-Becton-Dickinson_1-2
 • Fot.-PowerEvents_Otwarcie-nowej-siedziby-Becton-Dickinson-we-Wrocawiu_1-3

Simple Image Gallery Extended

Bieg po zwycięstwo. Inpol-Papier znów stawia na PowerEvents
W zeszłym roku PowerEvents współpracowało z firmą Inpol-Papier przy organizacji jej uroczystego jubileuszu. W tym przyszła kolej na event integracyjny zorganizowany w okolicach Kłodzka dla 150 pracowników tej firmy. Agencja przygotowała unikalny bieg firmowy z przeszkodami – odbywający się bez żadnej taryfy ulgowej, zgodnie z wytycznymi organizatora. Biorący w nim udział zawodnicy musieli więc zacisnąć zęby, bo wyznaczona trasa była sporym wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych biegaczy. Efekt przerósł zarówno oczekiwania firmy, jak i agencji: wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni tym, jak pracownicy zaangażowali się w rywalizację. Wszystkich czekała na koniec nagroda w postaci wybornej zabawy do rana, a organizator mógł zaliczyć kolejną realizację dla Inpol-Papier w poczet udanych imprez. 

 • fot.-PowerEvents--Inpol-Papier-1
 • fot.-PowerEvents--Inpol-Papier2
 • fot.-PowerEvents--Inpol-Papier3
 • fot.-PowerEvents--Inpol-Papier6

Simple Image Gallery Extended

Firmowy piknik rodzinny. Impreza integracyjna dla Trans.eu
I na koniec piknik rodzinny przygotowany dla Trans.eu w Zamku Topacz pod Wrocławiem dla ok. 1000 pracowników firmy wraz z dziećmi. Poprzeczka była ustawiona wysoko, ponieważ klient kładzie duży nacisk na wysoką jakość i nietuzinkowość propozycji przygotowanych na tego typu wydarzenia. Rozwiązanie było jedno: zaplanować jak najwięcej „gwoździ programu” dedykowanych odbiorcom, którymi byli pracownicy firmy. PowerEvents przygotowało więc plan rozrywek praktycznie do końca imprezy, czyli do godz. 22, ale w związku z tym pojawił się kolejny problem: atrakcji dla dorosłych i dzieci było tak dużo, że agencja bała się, czy aby wszystko uda się pomieścić na terenie wydarzenia. Na szczęście dobre przygotowanie, plan i organizacja sprawiły, że wszystkie elementy eventu: grupowe rywalizacje między działami firmy (w tym m.in. wyścigi smoczych łodzi), poczęstunek, zabawy dla najmłodszych i koncert znanej gwiazdy na koniec eventu sprawiły, że wydarzenie zakończyło się sukcesem. 

 • PowerEvents_Firmowy-piknik--1
 • PowerEvents_Firmowy-piknik--2
 • PowerEvents_Firmowy-piknik--3
 • PowerEvents_Firmowy-piknik--4
 • PowerEvents_Firmowy-piknik-
 • PowerEvents_Firmowy-piknik-ro-1

Simple Image Gallery Extended

Źródło: materiały prasowe PowerEvents