Fot. Materiały prasowe

Polska na IBTM World 2022 w Barcelonie

przez Think MICE

Polska Organizacja Turystyczna (POT) jest organizatorem polskiego stoiska narodowego (F57) na targach IBTM World w Barcelonie. Impreza odbędzie się w dniach od 29 listopada do 1 grudnia. W tym roku – pod hasłem #DestinationPoland – na narodowym stoisku zaprezentuje się 16 wystawców. Nie zabraknie też tzw. happy hour, na miejscu będzie również dystrybuowane międzynarodowe, anglojęzyczne wydanie THINK MICE.  

IBTM World w Barcelonie to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w przemyśle spotkań. W poprzedniej edycji tej imprezy wzięło udział ponad 1,2 tys. wystawców oraz 1,4 tys. hosted buyersów. Poland Convention Bureau POT – jak zwykle – jest organizatorem polskiego stoiska narodowego (F57) na tych targach.

W tym roku swoją ofertę zaprezentują na nim: Convention Bureau – Wrocław, Expo Kraków, Furnel Travel International, Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw, Centrum Kongresowe ICE Kraków, Jan-Pol DMC Poland, Kraków Convention Bureau, Leonardo Hotels Poland, Polskie Linie Lotnicze LOT, Lubelskie Centrum Konferencyjne, Mazurkas DMC Poland, Poznan Convention Bureau / Poznań Congress Center, Tarifa Corporate Events (EventUI), Travel Projekt DMC, Vengo DMC Poland oraz Warsaw Convention Bureau.

Na stoisku prezentowane będzie również międzynarodowe, anglojęzyczne wydanie magazynu THINK MICE.– IBTM World to jedna z dwóch najważniejszych światowych imprez targowych przeznaczona wyłącznie dla branży przemysłu spotkań, która spotyka się promując swoje produkty, destynacje oraz poszukując nowych partnerów i inspiracji do organizacji spotkań i wydarzeń. Cieszymy się, że ten wyjątkowy dla nas rok zakończymy w towarzystwie dużej grupy wystawców z Polski oraz liczymy na przybycie wielu gości zagranicznych na odbywającą się na stoisku w środę (30 listopada) w godz. od 17.00 do 18.00 tzw. happy hour, podczas której podsumujemy jubileusz 20-lecia Poland Convention Bureau POT oraz będziemy świętować niedawne zakończenie 61. kongresu ICCA w Krakowie – powiedziała Aneta Książek, główna specjalistka w dziale Poland Convention Bureau POT.  

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK