Fot. Materiały prasowe

Sporo inicjatyw sponsorskich podczas targów IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2022

przez Think MICE

Poza spotkaniami biznesowymi na hali wystawienniczej oraz bogatym programem edukacyjnym, profesjonaliści MICE biorący udział w tegorocznych targach IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific mogą spodziewać się szeregu atrakcji przygotowanych przez sponsorów tych wydarzeń.

Najważniejszym i największym eventem sponsoringowym będzie gala z okazji otwarcia targów. Za jej przygotowanie (w Bangkok Convention Center) odpowiada Thailand Convention & Exhibition Bureau (TCEB). W programie znajdzie się m.in. bogata część artystyczna, mająca na celu ukazanie barwnej, tętniącej życiem i kreatywnej Tajlandii. Oprócz tajskiego convention prezentacje dla delegatów przygotowały też m.in. MEET Taiwan, Tourism Promotions Board Philippines (TPB), Promotion Bureau of the Principality of Monaco – Asia, Korea Tourism Organization, Incheon Tourism Organization oraz Gyeonggi Tourism Organization.

Dodatkowych atrakcji nie zabraknie również na stoiskach wystawców. Wśród nich pojawią się m.in. ścianki fotograficzne oraz oczywiście konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Jak poinformowali organizatorzy, w tym roku w targach IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific weźmie udział 312 wystawców (na miejscu i zdalnie), reprezentujących 132 firmy i organizacje z 23 krajów na całym świecie. Spotkają się oni z 387 hosted buyersami, reprezentującymi stowarzyszenia, firmy i korporacje z 56 państw. W tym roku największe stoiska będą należały do Tajlandii, Filipin, Hongkongu i Korei Południowej. Na miejscu nie zabraknie też reprezentanta THINK MICE (który jest oficjalnym partnerem tej imprezy) oraz międzynarodowych, anglojęzycznych wydań naszego magazynu.

Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 20-22 września w Bangkoku oraz w dniach 20-28 września w przestrzeni wirtualnej.

MK