THINK MICE od września na Europe Congress

przez Think MICE

Stale rozszerza się dystrybucja anglojęzycznych wydań THINK MICE. Magazyn objął właśnie swoim patronatem medialnym imprezy organizowane w ramach Europe Congress.

Europe Congress specjalizuje się w organizacji różnego typu wydarzeń (m.in. eventów, konferencji, kongresów, warsztatów czy forów) dla branży MICE. Zlokalizowane w ważnych europejskich miastach mają na celu stworzenie okazji do spotkań, wymiany poglądów oraz nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy działającymi w niej specjalistami.

Poza częścią networkingową w programach imprez odbywających się w ramach Europe Congress nie brakuje też sesji edukacyjnych oraz eventów towarzyszących, takich jak koktajle czy wieczorne kolacje. Regularnie uczestniczą w nich zarówno stowarzyszeniowi i korporacyjni meeting plannerzy, jak również dostawcy usług MICE, w tym organizatorzy, podwykonawcy oraz managerowie venue. Od tej pory w obradach i dyskusjach będzie towarzyszył im również magazyn THINK MICE.

 

Najbliższe spotkanie Europe Congress – MeetingPlanners Russia 2017 – odbędzie się w dniach 4-5 września w Moskwie. Kolejne – MCE South Europe 2017 – miesiąc później – od 8 do 10 października w Katanii na Sycylii.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w dowolnym wydarzeniu Europe Congress w charakterze hosted buyers proszone są o kontakt z redakcją pod adresem hosted@thinkmice.pl

mk